Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще взимам Самурай ... въпрос относно мотора...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще взимам Самурай ... въпрос относно мотора...

    Здравейте, след доста четене във форума реших твърдо, че Самурая е моя джип за приятни преживявания на по-диви места. Общо взето си изясних повечето питания ... само едно остава... избора на мотор.До 90г гледам са 1.3 карбуратор 64-65коня... 30тина кубика повече кубатура, ама това не е толкова важно ... макар, че може това да дава 1-2 или 3 нм След 90г са 1.3 моно ... 69-70 коня.Питанията ми са ... усеща ли се разликата от тези 5 коня?По отношение разход има ли съществена разлика между 2та мотора?Но най-важния въпрос е ... по отношение на надеждност и части ... кой е по-капризен/изнервящ от 2та мотора... кой има по-стабилна работа?Ще слагам газ и не ми се иска клатушкане на обороти, гаснене,трудно палене и други такива.Карал съм едно време Лада с карбуратор ... карал съм и Пунто моно ... определено от Пунтото съм по-доволен.Колко пъти съм слизал да сипвам бензин в карбуратора на Ладата ... не ми се мисли просто. Тааа как стоят нещата при Самурая ... на кой мотор да се метна?Гледах, че G13BA ...тоест мотора с моното се слага и на Суифт и предполагам се намират по-лесно части ... дори и нови.И все пак основното питане ми е, кое работи по-надеждно ... и стабилно на газ.Дайте ми малко информация и да стартирам търсенето... мерси в аванс!

  • #2
    От: Ще взимам Самурай ... въпрос относно мотора...

    От двата варианта избери Самурая, който е с по-малко ръжда.
    Моторите не са проблемни, независимо дали е карбуратор или инжекцион. Успех в избора и да се похвалиш!
    По-добре късно, отколкото по-късно.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X