Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна на двигател 2.0 тди на Витара с Маздов 2.0 д

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Замяна на двигател 2.0 тди на Витара с Маздов 2.0 д

    Здрваейте, от няколко години търкаляме във фирмата една Витара 2.0 тди 97 година. Миналото лято един колега заспал и оставил двигателя да работи че да му топли парното през ноща, един стар маркуч се е спукал и витара е с стопен клаапни и спукана на няколко места глава. По моргите трудно се намира цял двигател на цени под 1000 лв. Затова се интересувам взаимо заменяеми ли са двигателите на Витарата и Маздов от 626 така наречения компрекс. Може ли да се махне компрекса и да се сложи Витарския колектор и турбо и кожусите еднакви ли са. Ако е коментирано съм готов да чета, но аз не намерих нищо. Поздрави!

  • #2
    От: Замяна на двигател 2.0 тди на Витара с Маздов 2.0 д

    Главите са еднакви, на двата модела. Предполагам, че няма да има разлика и в блока, при положение че имаш части да го оборудваш.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Замяна на двигател 2.0 тди на Витара с Маздов 2.0 д

      Да ама не приличат си ама не са еднакви .Аз като търсих глава за такава витара минах по-тоя път елементарно питай за гарнитура за главата в магазина и ги сравни за двата мотора и ще разбереш отговора

      Коментар


      • #4
        От: Замяна на двигател 2.0 тди на Витара с Маздов 2.0 д

        А от кой маздов двигател да търся съвпадение, че вече се обърках. А двигателя на пежо директно ли се вгражда? И от кой модел е най-добре да се вземе?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X