Как се отстранява проблема? След като минах стенд пак са свити но не чак толкова много, нормално ли е? Износването на външният ръб ще е по голям предполагам
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Свий
X
-
От: Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Колко си я вдигнал?
Соти ти е казал, аз ще доуточня - разпробива се само горният отвор. Най-добре на фреза да го минат и да направят отвора продълговат. Ама да имаш в предвид, че със събрани гуми шанса да строши каре е по-малък.
Коментар
-
От: Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнениеС циганийка.Разпробиват се отворите на амортисьорите за да се оправи камбъра...SUZUKI VITARA V6
HONDA CBR 919RR
MERCEDES ML
MAN TGA D2O COMANREIL 18-430
Коментар
-
От: Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнениев общия случай шенкела трябва да опре в ама...
Долу горе е така ,ама не точно така ,на моята (където е горе на снимката 4727,не знам от къде е изковал колегата) наистина опряха ,но на братовчеда се наложи малко да изпилим задния край на шенкела ,който ляга на ама . Та моя съвет е ,след лифта да я разкърши здраво из чукарите и тогава пак да погледне предницата и да ходи на стенд . Моята като и вдигна двете предни гуми на крик и геометрията и отива на майната си ,след малко блъскане по дупките всичко си идва на мястото.
Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!
Коментар
-
От: Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнениеДолу горе е така ,ама не точно така ,на моята (където е горе на снимката 4727,не знам от къде е изковал колегата) наистина опряха ,но на братовчеда се наложи малко да изпилим задния край на шенкела ,който ляга на ама . Та моя съвет е ,след лифта да я разкърши здраво из чукарите и тогава пак да погледне предницата и да ходи на стенд . Моята като и вдигна двете предни гуми на крик и геометрията и отива на майната си ,след малко блъскане по дупките всичко си идва на мястото.
Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.
Коментар
-
От: Проблем Витара сабрани предни гуми след лифт ?
Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнениеКартобатски тук си прав... не мога да споря на мойта 2.0 в6 и аз пилнах малко шенкела НО това за геометрията след вдигането на крик... да така е аз например след вдигане и пускане задължително след потегляне давам ляв и десен да се оправят наклоните и тогава потеглям.Хайде със здраве И червени Бузки но не от мартеничките.Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар