Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

    Здравейте. Търся съвети за това чудо от снимките ("английска" Витара дълга база).
    1. Има ли надежда за качествен ремонт с поносим бюджет?

    2.Доколко е опасно да се кара в това състояние?

    Проведох разговор с Дядо Владо,но не знам как да му изпратя снимки на лични,затова пускам тема тук,а и ще се радвам и на други компетентни мнения.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

    Ако беше купена за 1300 вместо за 300 лири, бюджета щеше да е поносим. Безплатен обяд има, ама по филмите. Съжалявам, но е зле работата.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

      Пускай я да се продава,все някой ще я вземе за тъщата. Аз не бих си возил детето в такава кола и при все че имам всичко необходимо да я оправя не бих се хванал да го играя това хоро. Ако възлите са добре,ше вземеш някой лев, за останалото 30ст/кг. Не го слушай targa-та,работата не е зле,много зле е!
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • #4
        От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

        Надеждата и е една , да стане нова кола след претопяването и. То Витара-та така или иначе става само за едно- Донор за сърце на някой Самурай. Не мъчи повече коня - убий го да не се мъчи.
        Последно редактирано от banjo; 14-02-15, 10:41.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Ако беше купена за 1300 вместо за 300 лири, бюджета щеше да е поносим. Безплатен обяд има, ама по филмите. Съжалявам, но е зле работата.
          Ех,ако беше само 300 лири,досега да съм я хвърлил. Но така е,като се купуват коли по интернет,без оглед на място.Моя си е грешката и затова търся съвети

          Коментар


          • #6
            От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

            Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
            Пускай я да се продава,все някой ще я вземе за тъщата. Аз не бих си возил детето в такава кола и при все че имам всичко необходимо да я оправя не бих се хванал да го играя това хоро. Ако възлите са добре,ше вземеш някой лев, за останалото 30ст/кг. Не го слушай targa-та,работата не е зле,много зле е!
            Пуснал съм я,но не искам да ми тежи на съвестта,ако някой се пребие с нея.Затова питам и доколко е опасно да се шофира в това състояние

            Коментар


            • #7
              От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

              Послушай Благой в момента е много прав.Продай каквото можеш и дгугото за скраб.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • #8
                От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                Пускаш една тема Витара на части посочваш някакви цени и за полвин година каквото продадеш продадеш и другото на кантара... или правиш като мен Мойта старата за 1500лв цялата и друг да я разпродава на части.
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • #9
                  От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                  Хем дясна, хем изгнила, ужас.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                    Лоша работа.
                    Пускай читавите неща за продан,другите за желязо.
                    И другия път не се хвърляй в подобни схеми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                      Другия вариант е да купиш още една Витара но читава и без ръжди, като от тази да си отделиш всички важни за теб части, останалото за продажба и накрая купето за скрап

                      Коментар


                      • #12
                        От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                        Моята беше в доста по добро състояние и пак я оставих.
                        Не виждам смисъл да се хвърлят пари и труд по нея.
                        Колегите са прави - продавай на части.
                        Успех!
                        ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                        ТЕЛ;0876228770

                        Коментар


                        • #13
                          От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                          Първоначално публикуван от mitak10 Преглед на мнение
                          Пуснал съм я,но не искам да ми тежи на съвестта,ако някой се пребие с нея.Затова питам и доколко е опасно да се шофира в това състояние
                          Колко да е опасно....колкото руска рулетка с Макаров....
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #14
                            От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                            Като разгледах първия път снимките и аз си казах е..ти гнилоча. Обаче като го поогледах по внимателно, видях, че не е толкова зле работата. Рамата е относително здрава. Всичката яка ръжда е по купето, което е по малкото зло. Виждал съм джипове в много по лошо състояние, дори с откъснати рами и след сериозна интервенция продължават да служат на собствениците си. Мисля, че тази Витара може да се възстанови, друг е въпроса дали си струва.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • #15
                              От: ИМА ЛИ НАДЕЖДА?

                              Само от двигателя на части ще вземеш 1000 лв.
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X