Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самураите на Kaskadiora

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самураите на Kaskadiora

    Темата произлиза от тук


    Първоначално публикуван от Kaskadiora
    Както виждам, на 3400 още не си го продал самурайчето. Ако наистина е СПЕШНО, измисли 1 цена под тази и може да измислим нещо. Аз неделя или понеделник ще ходя до София. Ако решиш обади ми се на 0888 199 658 до петък.
    Ако го взема, ще ми станат 3 самурая. На това му се казва "крупен джиповладелец".
    Ти на тия твоите самураий ли им викаш, това са си самурайща .
    На колегата успех с продажбата.
    Последно редактирано от Peppy; 03-10-07, 21:55.

  • #2
    До: Спешно продавам самурая

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Ти на тия твоите самураий ли им викаш, това са си самурайща .
    На колегата успех с продажбата.
    Зверове направо, ама пак си остават гадни каручки.
    А колегата явно наистина не бърза. Имам 2 и нещо кеш, със зор до 3000 ша ги събера, ама ни ще.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • #3
      До: Спешно продавам самурая

      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
      Зверове направо, ама пак си остават гадни каручки.
      А колегата явно наистина не бърза. Имам 2 и нещо кеш, със зор до 3000 ша ги събера, ама ни ще.
      Е като са гадни каручки а обясни ми що ти е трети? Един за гората, един за резерва и един за части?

      Коментар


      • #4
        До: Спешно продавам самурая

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Е като са гадни каручки а обясни ми що ти е трети? Един за гората, един за резерва и един за части?
        Единият (жълтият) си го виждал в много форуми. за съжаление, той приключи замният си път. А зеленото съоражение, ще е ХИТ до година. Конструкцията е предимно за траял: двигател VITARA 1,6mi, автоматична ск. кутия, 4 завиващи колела с хидравличен контрол на задните, пружинно окачване, 4 дискови спирачки и още 1000 изненади. Само дето скоро няма да тръгне. Има много работа по него.
        А за сега ми трябва 1 обикновенно самурайче да си карам.
        Та за това... Deyan108, ако 3000 те устройват.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • #5
          До: Самураите на Kaskadiora

          А как си решил въпроса със завиването на задния мост, не толкова с управлението колкото с изпълнителния механизъм, и мостовете от самурай ли са., Задния , преден на самирай ли е ?

          Коментар


          • #6
            До: Самураите на Kaskadiora

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            А как си решил въпроса със завиването на задния мост, не толкова с управлението колкото с изпълнителния механизъм, и мостовете от самурай ли са., Задния , преден на самирай ли е ?
            Правилно разсъждаваш - 2 предни от самурай много подсилени. Сега трябва да измисля блокажи как да му сложа.
            Моментното състояние е .... като доста разхвърляно LEGO, но 90% от необходимите неща са на лице.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #7
              До: Самураите на Kaskadiora

              Пиши за развоя на проекта, аз отдавна си мисля за една такава машина, ама сега не ми стигат силиците и май ще я правя "когато стана голям" , но ми е много интересно. Успех.

              Коментар


              • #8
                До: Самураите на Kaskadiora

                Не ти трябва !!!
                Мисли си за нещо по евтино, за ЖЕНИ (например).
                За тоя самурай, ако CJ_, Banjo и аз си съберем разходите.... сумата ще впечатли и собствениците на G-тата.
                Вземи за пример Алекс от "Alex motors" Варна - Неговият самурай е на 1000 състезания, и пак под 10 000 няма да го продаде. А той, колко е налял.... трябват 2 взвода счетоводители да го сметнат.
                Ама в тоя спорт е така! Винаги си много назад, и то за неща, кото обикновените хора, дори не разбират.
                Не е като да караш ГОЛФ-2 с лети джанти 15, и сини лампички на габаритите...
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #9
                  До: Самураите на Kaskadiora

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Не ти трябва !!!
                  Мисли си за нещо по евтино, за ЖЕНИ (например).
                  За тоя самурай, ако CJ_, Banjo и аз си съберем разходите.... сумата ще впечатли и собствениците на G-тата.
                  Вземи за пример Алекс от "Alex motors" Варна - Неговият самурай е на 1000 състезания, и пак под 10 000 няма да го продаде. А той, колко е налял.... трябват 2 взвода счетоводители да го сметнат.
                  Ама в тоя спорт е така! Винаги си много назад, и то за неща, кото обикновените хора, дори не разбират.
                  Не е като да караш ГОЛФ-2 с лети джанти 15, и сини лампички на габаритите...
                  Не бе, аз нещо ефтинко, за траялче, една рама от ТЛК, едни редукторчета завиващи и отпред и отзад, един V8.... . Ще спестя от неони, спойлер, джанти ...найски, металик боя и т.н. Е с тия икономий няма да ми излезе скъпо.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Самураите на Kaskadiora

                    Ако наистина ти е интересно за Бившия ми Самурай влез в ФТП-то б моя ник там съм качил доста снимки от целия процес на сготвянето му , разбира се с голямата помощ на banjo
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Самураите на Kaskadiora

                      На път съм утре да купя още 1.
                      Ама е добре катастрофирал, криво шаси и прочие....
                      Ако го взема, земам двигателя и туй-онуй и този път ще има за продаване стъкла, врати, и други подобни. ! и кардани !!!
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #12
                        До: Самураите на Kaskadiora

                        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        На път съм утре да купя още 1.
                        Ама е добре катастрофирал, криво шаси и прочие....
                        Ако го взема, земам двигателя и туй-онуй и този път ще има за продаване стъкла, врати, и други подобни. ! и кардани !!!
                        Колега , здрасти!
                        Отдавна те питах, за пластмасата която крие контактния ключ и волана отдолу, дали ти се намира?
                        Издирвам я доста отдавна!
                        дано този път не забравиш
                        [SIGPIC][/SIGPIC]
                        SJ 413

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X