Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гранд Витара -не работи ABS...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гранд Витара -не работи ABS...

    Супер, дребно проблемче, което си открил лесно
    Качи някоя снимка да я видим тази витара. В някаква друга тема мернах, че си купил сериозни гуми?
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #17
      От: Гранд Витара -не работи ABS...

      Ще кача и снимки, но първо искам да я повдигна. Ама времето не стига...
      А гумите наистина се представят много добре.
      Great Wall Steed 6.

      Коментар


      • #18
        От: Гранд Витара -не работи ABS...

        Първоначално публикуван от Живко Петров Преглед на мнение
        Тъй като, трябваше да слагам ГИ, нови гуми и това досадно задължение да ходя на работа, проблемът с ABS-а беше оставен на заден план. Днес ми остна малко време и реших огледам нещата. Барчето с подлакътника между двете седалки беше сменяно. Това че светеха лампите за ръчната и ABS, ме наведе на мисълта, че кабелите на G-датчика и датчика за положението на ръчната спирачка минават от там. Естествено с планката която държи въпросното барче, бяха притиснали снопа с кабели и два от тях бяха прекъснати. След като се намесих с поялника, вече Витарата има ABS и по таблото не светят никакви лампи.
        Което ме навежда на мисълта, че никой нищо не е сменял, а се са надявали да се закачиш и смъквайки ти 200лева от сумата, която е умишлено завишена, това е ясно да му береш ти гайлето. Джамбазка му работа, цяла Европа пищи от нашите мошеници, след циганите те са най-омразната масовка от Бг, успех

        Коментар


        • #19
          От: Гранд Витара -не работи ABS...

          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Супер, дребно проблемче, което си открил лесно
          Качи някоя снимка да я видим тази витара. В някаква друга тема мернах, че си купил сериозни гуми?
          Малко снимки на Витарката, без лифт.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4486.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5561180Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4487.jpg
Прегледи:2
Размер:158.3 КБ
ID:5561181Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4488.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5561182



          Което ме навежда на мисълта, че никой нищо не е сменял, а се са надявали да се закачиш и смъквайки ти 200лева от сумата, която е умишлено завишена, това е ясно да му береш ти гайлето. Джамбазка му работа, цяла Европа пищи от нашите мошеници, след циганите те са най-омразната масовка от Бг, успех
          За жалост си прав. Всичко в дъжавата ни е на този хал.
          Поне свалих малко повече от цената.
          Great Wall Steed 6.

          Коментар


          • #20
            От: Гранд Витара -не работи ABS...

            Честита да ти е Живко. С тия снимки развали настроението на много Витараджии. Много лачена бре . Само ти трябва една предна броня и решетка от новия фейс .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #21
              От: Гранд Витара -не работи ABS...

              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              Честита да ти е Живко. С тия снимки развали настроението на много Витараджии. Много лачена бре . Само ти трябва една предна броня и решетка от новия фейс .
              Благодаря, Ванка. Лачена е, защото още не съм я запознал с гората и калта... . След няколко месеца ще има много "по-боен" вид.
              Great Wall Steed 6.

              Коментар


              • #22
                От: Гранд Витара -не работи ABS...

                Бях решил че ще сменя маншоните на полуоските с полиуретанови на по-късен етап, но единия се скъса и ми се наложи да побързам със смяната. След като разговарях със Стоян / stojan_defender-a / и Краси / travelling /, си поръчах плиуретанови маншони за външните и вътрешни карета на полуоските, с размери ф22/Ф77/h92. На външните карета паснаха идеално, а на вътрешните диаметъра на маншоните беше съвсем малко по-голям. Здравото стягане на скобата поправи тази лека разлика. Това за ГВ 2.0i, 2000г.
                Great Wall Steed 6.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X