Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

    Здравейте на всички!

    Малко съм нов с джиповете за това не бъдете много критични ако въпросите ми ви се струва тъпи.
    Та така значи Самурай-чето много зацапва свещи и като казвам много имам предвид,че всеки втори ден ги чистя,а след седмица вече за нищо не стават и трябва да се купуват нови .... купувах оригинални,купувах заместители никакъв смисъл.Също така като го запаля пуши на нефтена печка и тихите обороти ги няма и гасне.

  • #2
    От: Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

    имах сьщиа проблем смених двигатела и се оправиха нещата

    Коментар


    • #3
      От: Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

      И двамата избивате рибата.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

        Първоначално публикуван от vladkyty_trc Преглед на мнение
        Здравейте на всички!

        Малко съм нов с джиповете за това не бъдете много критични ако въпросите ми ви се струва тъпи.
        Та така значи Самурай-чето много зацапва свещи и като казвам много имам предвид,че всеки втори ден ги чистя,а след седмица вече за нищо не стават и трябва да се купуват нови .... купувах оригинални,купувах заместители никакъв смисъл.Също така като го запаля пуши на нефтена печка и тихите обороти ги няма и гасне.
        Пропусна че маслото изчезва с бързи темпове. Ремонт на мотора,дали само гумички,или и сегменти.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #5
          От: Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

          Щом ги няма ниските обороти най вероятно му е много богата сместа от това също може да цапа свещите.
          878177589

          Коментар


          • #6
            Re: Самурая много зацапва и изхвърля свещи!

            Купи си едни нови маслообирачи и ги смени, ако продължава да цапа свещи може да се наложи да се сменят и сегменти.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X