Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е това ?

    Здравейте.
    Може ли ми кажете какъв е този съд под филтурната кутия?
    http://store.picbg.net/pubpic/2A/CD/...0968582acd.jpg
    В него влизат един вакъм и маркуч от резервоара с клапан преди този съд, от долната част на съдът излиза маркуч който отива в предния диференциал.
    Може ли от него да ми прави проблеми и да не пали на бензин ?
    Също така от това маркуче се напълни диференциала с бензин и текна от едната семеринга.
    Предлага ли се като резервна част ?

  • #2
    От: Какво е това ?

    Страната на абсурдите .....маркуча от диференциала ти трябва да е със свободен край,НЕ влиза никъде,обикновено има тапичка която е дишаща. Черната консерва е за да се усмукват бензиновите пари от резервоара. Пиши от къде си.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: Какво е това ?

      От поморие съм.В долната част на съда трябва ли да е вързана някъде?Защо от този съд ще ми пълни диференциала?

      Коментар


      • #4
        От: Какво е това ?

        В консервата би трябвало да влзит 2 маркуча, като на единия малко преди консервата да има клапанче.
        Няма как отдушника на дифа да е вързан към нея. Или нещо не си догледал или някой преди теб се е подиграл с колата.
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          От: Какво е това ?

          Еко система за утилизация на бензинови пари от резервоара,от газове от дифа и вкарването им обратно в горивната камера.
          Имаш някъде плроблем-нещо е задръстено !
          Иначе не бързай да изнасилваш нищо .а отиди при някой по грамотен!
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Какво е това ?

            Ти сериозен ли си? Газове от дифа викаш.....???
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #7
              От: Какво е това ?

              Да маркучите са два и единия е с клапан, явно някой преди мене е барал и е направил някоя глупост.
              Разгледах го поне 10 пъти преди да пиша тук защото не знам вече какво да правя, отдушника на дифа е вкаран в този съд от долната страна.

              Коментар


              • #8
                От: Какво е това ?

                Най-лесното решение е просто да откачиш всичко от "консервата", да затапиш вакума от мотора (би трябвало да е през клапанче май) и да забравиш. Не е най-правилното но работи безотказно. После като ти мине яда огледай всичко внимателно и го свържи по правилния начин. Отнема около 5 минути общо.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  От: Какво е това ?

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  Най-лесното решение е просто да откачиш всичко от "консервата", да затапиш вакума от мотора (би трябвало да е през клапанче май) и да забравиш. Не е най-правилното но работи безотказно. После като ти мине яда огледай всичко внимателно и го свържи по правилния начин. Отнема около 5 минути общо.
                  И аз така си мислих понеже от тая пущина при мен протече бенз ама то стана защото смених резервоара с по малък и около 20 мин се пулих за кво точно е бялата кутиика отгоре на стария резервоар .Тая драма се случи на почивка и реших да го дам на „късо "с цел да се занимавам с него след като се прибера ама уви как го затапих тоя вакум и умря

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво е това ?

                    ...умря в смисъл??
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво е това ?

                      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                      ...умря в смисъл??
                      Предполагам, че от мотора са два маркуча, а е затапен само малкия. През другия си смуче въздух и побърква дебитомера и компа.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво е това ?

                        Първо пробвах бай пас в истинския смисъл .На тая консерва отгоре има два маркуча единия за бензиновите пари а другия към колекторите на мотора през клапан .Когато правих малкия резервоар махнах малката бяла кутиика над резервоара ,която играе роля на разширителен съд за да не позволи гориво да навлезне по нататък по маркуча защото мотора в определени моменти си дърпа от консервата бензиниви пари.При мен обаче дръпна бенз и протече одолу.Там има нещо като пробка.Варвеше си ама тече и аз решавам въпросния бай пас вадя входния маркуч за парите и директно във входния клапан на колектора.Паля тръгвам и след 10 15 мин ход почва да губи обороти и на края мотора работи само ако сам смачкал педала на газта как го пусна и огасва.След това решавам на клапана тапа не маркуча за парите тапа и вртори опит да ма не същата работа даже и по зле.При тези обстоятелства връщам всичко по старо му и минавам от газ на бензин понеже тогава нямах понятие какъв е проблема а и бях до горе с бензин.След тая случка и аз зададох подобен въпрос тук във форума и ми беше надълго обяснени какво е това и как да го махна.Темата е http://www.offroad-bulgaria.com/show...F6%E8%FF%F2%E0

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X