Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с дебитометар на витара 1.6 бенз 16v 97 к.с 97.г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с дебитометар на витара 1.6 бенз 16v 97 к.с 97.г

    Здравеите колеги моля за помощ имам сузуки витара 97-г към края 97 кониа, 16 вентила 1.6 бензин. колата поЧна да прекЪсва ,закаЧиха Я на компЮтЪр и техника ми откачи дебитометара, изчисти го и колата беШе пЪлна пушка,....за 3-дни и после пак прекЪсва .купих спрей за почистване на дебитометри колата се оправя за ден два и пак така. ПрекЪсва и маи ,маи ми е проблема в дебитометара 130 800-58 b00 E5T53071 5Z05 това е модела. Отделно искам да сложа и газова Уредба. Дали да отида пак да ми закачат колата на компа да кажат сЪс сигУрност дали е от дебитометара? Дали може на газ без дебитометар дали да тЪрсиа на старо дали ново какво да правЯ........?
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-10-13, 07:51.

  • #2
    От: проблем с дебитометар на витара 1.6 бенз 16v 97 к.с 97.г

    Казваш, че след почистване, колата върви известно време нормално. Въпрос: в какво състояние е дебитомера когато го извадиш за почистване? Ако е омазнен или силно запрашен (а точно тия са прекалено чувствителни към подобни проблеми), и да сложиш нов, пак ще ти играе номера.
    За газовата - ако е ГИ, в повечето случаи ще зависи от дебитомера толкова, колкото и на бензин и ще ти прави същите номера. Ако е обикновена, стига да е сложена читаво, има добри шансове да върви гладко, дори и с леки проблеми в дебитомера, но не го приемай като 100 процентова гаранция

    П.П. Внимавай с почистването, че тия неща са адски чупливи отвътре.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X