Обява

Свий
Няма добавени обяви.

+ 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

    Зравейте колеги! След дългогодишно лутане, четене, разбира се не на крайно място и финансови проблеми, най- накрая и аз се здобих с мечтан автомобил Сузуки Гранд Витара 2.5 V6 със скромните 144кс. За съжаление в момента не мога да къча снимки но при първа възможност и това ще стане.
    Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

  • #2
    От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

    Честита ти придобивка,знам как върви на бензин такава машина и как пати от газта,дано да случиш на газаджия ако ще я осакатяваш. От хубав регион си,блазе ти.
    Със здраве да те вози.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

      Честита и от мен със здраве да си я караш.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #4
        От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

        Честито и със здраве да я караш.
        SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

        Коментар


        • #5
          От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

          Честито! Машинакта е хубава. Според мен предлага много добър баланс за една кола и за делник и за празник(леки до средни офроуд разходки)!
          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
          Честита ти придобивка,знам как върви на бензин такава машина и как пати от газта,дано да случиш на газаджия ако ще я осакатяваш. От хубав регион си,блазе ти.
          Със здраве да те вози.
          Стана ми интересно, дали ще може да напишеш още някой ред?!
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

            Честита и със здраве да си я караш!
            Разказвай...отзиви,впечатления и кусири?
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • #7
              От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

              Честита придобивка и от мен!

              Коментар


              • #8
                От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                Благодаря на всички за пожеланията. За съжаление сигурно няма да съм Ви много полезен в момента, тъй като преди Витарата съм карал само леки автомобили и нямам голям опит извън пътя още. Въпреки критиките от познати и приятели "За какво ти е тази лапачка" или "Тая Витара е с много тежък мотор" и т.н. аз съм много доволен от нея като динамика и като разход за сега. Вярно поограничавам се с десния крак но все пак возя и дете, а и няма за къде да бързам. Проблема който се появи след смяна на маслото е дрънчене като от разкачена ламарина от към двигателя. При разговор с майстор същия също ми "оплю" колата и каза, че това си било нормален проблем тъй като италианците не сменяли маслото и нещо си се било запушило и нямало налягане на маслото до успукоитела на веригата. Отказа за ремонт беше бърз и категоричен "Като върви колата не я пипай и газ до ламарината" и сега дилемата е голяма. Но всичко останало е пакет.
                Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

                Коментар


                • #9
                  От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                  Първоначално публикуван от Rumenige82 Преглед на мнение
                  Благодаря на всички за пожеланията. За съжаление сигурно няма да съм Ви много полезен в момента, тъй като преди Витарата съм карал само леки автомобили и нямам голям опит извън пътя още. Въпреки критиките от познати и приятели "За какво ти е тази лапачка" или "Тая Витара е с много тежък мотор" и т.н. аз съм много доволен от нея като динамика и като разход за сега. Вярно поограничавам се с десния крак но все пак возя и дете, а и няма за къде да бързам. Проблема който се появи след смяна на маслото е дрънчене като от разкачена ламарина от към двигателя. При разговор с майстор същия също ми "оплю" колата и каза, че това си било нормален проблем тъй като италианците не сменяли маслото и нещо си се било запушило и нямало налягане на маслото до успукоитела на веригата. Отказа за ремонт беше бърз и категоричен "Като върви колата не я пипай и газ до ламарината" и сега дилемата е голяма. Но всичко останало е пакет.

                  Като натиснеш съеденитела дрънченето изчезва ли ?
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                    И при мен има някакво такова дрънчете и като натисна или пусна съединителя всеки път е различно и това дрънчене изчезва.От Какво може да е?
                    Аз съм с Витара 1,6 16v
                    SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

                    Коментар


                    • #11
                      От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                      Като натиснеш съеденитела дрънченето изчезва ли ?
                      Ми да ти кажа не съм му обърнал внимание тъй като шума в купето не го чувам но понякога изчезва шума и после пак си подрънква. Ще пробвам със съединителя и ще споделя.
                      Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

                      Коментар


                      • #12
                        От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                        И при мен дрънчеше, много дразнещо, но се оказа някаква защита на меката връзка. Изгнило и' "ухото" за единия винт. Оправиха го за няма и минута.

                        Коментар


                        • #13
                          От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                          Това за зъркането и аз го имам на новата таратайка 2.0 136к. и мисля че е от успокойтела на веригата... което незнам дали е много сериозно ту го има ту го няма преди 2дена смених маслото с 10в40 тотал... да сега като покарам ще видя дали има промяна.Тоше ти какво имаш предвид като се натисне съединитела.
                          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                          Коментар


                          • #14
                            От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                            Аз чупих парче от успокоитела първо помислих че е от ролката на пистовия ремък но след откачането му ясно се чу че идва от капака на веригата ОПАСНО Е зъбчатките подхвърлят парчето даже бяха го задъвкали добре че от мека сплав а я отворих веднага след като го усетих(добре че бях около вкъщи та не стана белята).Но на 6-таците не зная как е (моята е 4 2.0(128к.с) ако се чува от там му обърнете спешно внимание.

                            Коментар


                            • #15
                              От: + 1 "Новак" в клуба с Гранд Витара

                              Принципно витарата като я купих и ме увериха че са сменяли веригата с ред успокойтели (от познат я взех) и в първите 500/600км нямах шум от към мотора и после се появи едно леко зъркане като че ли от успокойтел.. но сега след като смених маслото и го няма... незнам ко да прая (от мотори абер си нямам)
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X