Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

    Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
    ок мерси за информацията като хода към стара загора ще почерпа, аз хода в Богомилово на лов
    Хъ, че аз там живея бре, на връО баира Питай за Стефан с дългата коса, еле ако си с джипката, веднага ще те ориентират
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #32
      От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

      Случайно попадам на тази забавна тема , та да попитам от просто любопитство колегата Дявол :

      След като в първия пост твърдиш това :


      Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
      ....... На газ колата работи перфектно пали от четварт .....
      ... то кое те накара да правиш това :

      Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
      .....цял ден редих и пререждах кабели и въртях делкото.....
      ...след като щом пали "на четвАрт", е очевидно че проблемът не е електрически , а в бензиновата захранваща система ?!
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #33
        От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

        еми какво да ти кажа, питал хиляда човека и все уж разбирачи и един започна да ми обяснява някакви глупости градоси и т.н. И си казах какво пък нищо не ми пречи да пробвам та се наиграх и още немога да я нагласа както си беше....

        Коментар


        • #34
          От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Хъ, че аз там живея бре, на връО баира Питай за Стефан с дългата коса, еле ако си с джипката, веднага ще те ориентират
          екстра тогава със сигурност ще се видимв едвали ще съм с джипката но хората при които хоса със сигурност те познават, те живеят малко под мариелата а не е изключено и с теб да се познаваме от там защото аз познавам доста хора от там.

          Коментар


          • #35
            От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

            Гяволе , шот кефиш , земи едно шише с бензин и манометъра за гуми -и в автоморга. Пробвай некоя и друга външна помпа (ма гледай да не дава под 2бар).После с избраната помпа и шишето с бензина-две маркучета на вход и изход на моното за проба.Ако тръгне -настройки на запалването , монтаж по предните указания и много кални
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #36
              От: витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

              мерси в понеделник съм в близката морга и ще видиме какво ще стане, ще информирам в темата за резултата

              Коментар


              • #37
                От: Витара 1.6 8в проблем с работата на бензин

                и най- накрая проблема е решен както много от вас предпиложиха проблема беше от помпата, днес се обадих на един приател които е разглобил доста италианки и ми даде една помпа която сложих в едно шише един маркуч за обратното гориво чък и бръм потече и гориво през тръбичката за обратното и заработи че дори се изфорсира. Благодарства на всички които се отзоваха на помощ. Поздрави

                Коментар


                • #38
                  От тази събота имам същия проблем като колегата от първия пост след смяна на горивната помпа в резервоара..темата е много полезна и тази седмица ще взема външна помпа и ще направя пробата........

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X