Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Серво за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Серво за Витара

    Здравеите колеги, наскоро си купих витара 1,6 mi 8v 94г къса база, та проблема е че е без хидравлика, казаха ми че се слага друга кормилна кутиа, помпата и шаибата на коляновия вал. Та дайте съвет как точно става и ако има ниакои за продаване тез работи.
    Благодаря предварително !!!

  • #2
    От: Серво за Витара

    Имам помпата и може би шаибата на КВ, но първо проверка в мазето.
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Серво за Витара

      Aз ако има как да махна хидравликата... Работи си перфектно, ама ако угасне двигател става страшничко. Като карам винаги съм на тръни да не угася двигател.

      Коментар


      • #4
        От: Серво за Витара

        Ми сваляй и я давай на колегата, свички ще сте доволни и щастливи, пък ти ще заякнеш още
        Освен помпата, трябва и стойката за нея, казанчето за течността, маркучите (поне за високото налягане, другия става от к'во да е) и самата кормилна мутия, естествено. Мисля, че шайбата на коляновия вал поначало си е за 2 ремъка.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Серво за Витара

          Колега може да ги бартеросаме но ти гарантирам че няма да ти хареса без серво.

          Коментар


          • #6
            От: Серво за Витара

            Само помпа имам, ако ти трябва ще мисля цена.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14022013251.jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5453910
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #7
              От: Серво за Витара

              Аз карам без серво откак съм станал шофьор. Само последните ми две машини са със серво, и то от година и половина.
              Не е никаква болка за умирачка това, че колата е без серво.
              Разлигавили сте се напоследък...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Серво за Витара

                Първоначално публикуван от oli_83 Преглед на мнение
                Колега може да ги бартеросаме но ти гарантирам че няма да ти хареса без серво.
                Абе разправия си е. Ако имаше как да стане лесно - няма да се замисля. Тон и двеста е все пак, ако е добре сметнато - няма проблем с управлението. Московеца нямаше серво, и се управляваше лесно.

                Коментар


                • #9
                  От: Серво за Витара

                  И аз се нареждам на опашката ,предлагам напълно ревизирана кутия ,без хидравлика за твоята с доплащане.
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Серво за Витара

                    Колега аиде само да видя дали нивма да намера несщтата на куп някаде, ако не ще се чуем да се разберем за помпата

                    Коментар


                    • #11
                      От: Серво за Витара

                      Колеги намерих си комплект всички нужни части и и ги чакам тази седмица да доидат, ще ви пиша как се развиват нещтата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Серво за Витара

                        Това е добре. Един съвет: като дойдат, огледай ги добре и ако трябва, направи им една профилактика. Не е нито трудно, нито скъпо, а спестява ядове в последствие. Има доста изписано по темата, с все размерите на маншетки и семеринги.
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X