Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да помогне за една витарка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да помогне за една витарка?

    Здравейте другари. Един приятел си е харесал една витарка. http://www.carmarket.bg/suzuki-vitar...clude%5B%5D=53
    Може ли да споделите нещо за мотора и дали някой я "познава".
    Кой от София може да помогне за огледа.

    Поздрави, Вико.

  • #2
    От: Някой да помогне за една витарка?

    Мотора е добър като цяло! И на това купе се получава много добра динамика.
    Двигателят е с верига(т.е. с няколко вериги), които имат определен живот и след това също като ангренажния ремък трябва да се сменят. Смяната е трудоемка и частите също не са евтини, но пък като я направиш забравяш за мнооого дълго време!

    Цената е подозрително ниска според мен! Личното ми мнение е, че или ще е изгнила или пък двигателя ще е за смяна на верига.

    За огледа - не вярвам от цяла София да не намерите кой да удари едно рамо. Питай Иван Попов, определено ги познава добре!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      От: Някой да помогне за една витарка?

      Предполагам знаеш, че с този мотор отивате в друг клас данък в съвета и по-висока застраховка.
      Само да напомня, да няма изненадани.
      Иначе на снимка добре я докарват.

      Коментар


      • #4
        От: Някой да помогне за една витарка?

        Махни мокета пред предните две седалки там гният много,задните подкалници и шасито огледай.Веригите за този мотор мисля че бяха около 800лв.

        Коментар


        • #5
          От: Някой да помогне за една витарка?

          Огледай добре за ръжда. Виж дали не дрънчат веригите и повдигачите на клапаните, това е значителен разход. Цената наистина е подозрително ниска. Най-добре е да я огледа компетентен човек преди да дадеш парите.
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #6
            От: Някой да помогне за една витарка?

            Точно тая няма смисъл да я гледаш МНООГО Е ЗЛЕ !Ръждата по купето и е тръгнала ,задната врата е удряна и е с дебел слой кит .Мотора е с разтегната верига ,протекли помпи и т.н .............
            Лудак

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X