Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

    Витарата е 93 г. дълга база ще се ползва градско, лов и разходки в гората. Какви подобрения бихте ми препоръчали?

  • #2
    От: Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

    Първо поздравления за придобивката.
    Изчети целия под форум сузуки и сам ще си отговориш на част от въпросите, какво ти трябва и колко си готов да отделиш.
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

      Малко е относително и зависи до къде искаш да стигнеш.
      Но на първо време бих препоръчал:
      - лифт(повдигане на окачването): http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50709 тук е писано доста по въпроса
      - да обуеш витарата с подходящи гуми като размер и шарка. АТ или МТ(кални гуми) според това колко ще е на асфалта и колко в гората и какви компромиси си готов да направиш. Всяка гума е компромис! Размера - всеки има виждания, но по мои наблюдения най-разпространения за витара след лифт е 235/75/15
      - ако ще се завираш често сам по горите е добре да помислиш за лебедка - нещо около 6500-9500 либри е ОК
      - ако е с автоматични хъбове, а ти имаш претенции за по трудни терени в гората помисли за замяната им с ръчни

      Това е в общи линии като за начало според мен(всеки си има свои мераци и виждани по този въпрос). След това може да помислиш за здрави брони, защити отдолу, блокажи по мостовете, бавна раздатка, ролкейдж, цял преден мост и т.н. Филма е безкраен

      П.С: Случайно да се казваш Тодор
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

        Темата, може да се заключва вече- той Стоян си каза всичко. И най-беше прав като каза ''Филма е безкраен''.
        Все ще има нещо което да искаш да смениш, и все няма да ти достигат средства(освен ако не си някой милионер ).
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте, хайде и аз с Витара и въпроси

          Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
          Малко е относително и зависи до къде искаш да стигнеш.
          Но на първо време бих препоръчал:
          - лифт(повдигане на окачването): http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50709 тук е писано доста по въпроса
          - да обуеш витарата с подходящи гуми като размер и шарка. АТ или МТ(кални гуми) според това колко ще е на асфалта и колко в гората и какви компромиси си готов да направиш. Всяка гума е компромис! Размера - всеки има виждания, но по мои наблюдения най-разпространения за витара след лифт е 235/75/15
          - ако ще се завираш често сам по горите е добре да помислиш за лебедка - нещо около 6500-9500 либри е ОК
          - ако е с автоматични хъбове, а ти имаш претенции за по трудни терени в гората помисли за замяната им с ръчни

          Това е в общи линии като за начало според мен(всеки си има свои мераци и виждани по този въпрос). След това може да помислиш за здрави брони, защити отдолу, блокажи по мостовете, бавна раздатка, ролкейдж, цял преден мост и т.н. Филма е безкраен

          П.С: Случайно да се казваш Тодор
          Благодаря за изчерпателния отговор!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X