Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предни амортисьори за V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предни амортисьори за V6

    Здравейте, прегледах търсачката но по въпроса не намерих много актуална информация. Става въпрос за Витара дълга база, двигател H20, V6, 1996г. Един от предните амове е леко изспуснал, ходих на тресачката и все още е в зелената зона. Омасляването, обаче продължава. Витарата не е повдигана, нещата са си оригинални, не мисля да я повдигам или нещо от сорта. Бихте ли ме информирали, колко вървят цените за предни амове, интересува ме евтин но сигурен вариант - марка, цена и ако някой скоро е правил подобен ремонт ще му бъда благодарен да сподели. Предполагам по добрия вариант са газовите, но все пак споделете и за маслените.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Предни амортисьори за V6

    Колеги Витаристи,
    Ама никой от вас ли не е сменял предни амове, или зададох тъп въпрос.
    Като искате наругайте ме, ама поне нещо напишете

    Коментар


    • #3
      От: Предни амортисьори за V6

      Може да ти кажат , че не си чел достатъчно . Аз мога да ти кажа , че на ВСИЧКИ дори и Гранд до 2005 г. предните амове са Еднакви . Ти слагай за каквито имаш пари. Въпрос на вкус и ...
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #4
        От: Предни амортисьори за V6

        Ванка, аз пак да подосаждам. При смяна на амове налага ли се смяна и на пружини, най вероятно са си оригиналните. Средства едва ли ще мога да отделя. Има ли признаци по които се разбира състоянието на пружините.

        Коментар


        • #5
          От: Предни амортисьори за V6

          Има признак .... нарича се рулетка и струва половин лев в китайския магазин
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X