Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Витара(къса база)!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Витара(къса база)!

    Колеги изчетох много теми за боди лифт,но така и не разбрах къде се намират болтовете за да отделя купето.Проблемът е там,не че искам или ми се налага да правя боди лифт а просто между шасито и купето(Близо до местата където са болтовете)трябва да се кърпи и така просто не е удобно за обработка след кърпежа.
    Мерих,гледах и болтове не виждам!Има ли го като вариант да са заварени отдолу за самото купе?

    П.С. Купето е обезкостено,мокети,седалки и т.н.,в случай че последват въпроси.

  • #2
    От: Помощ за Витара(къса база)!

    Като погледнеш м/у купето и шасито кадето има тампон има и гайка отдолу.Колко ще развиеш и колко ще скъсаш или отрежеш е друг въпрос.
    Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Витара(къса база)!

      На най-предните тампони май се вижда болта отгоре. Някъде под фаровете бяха. Общо са 8, има и още 4 малки (ако не бъркам), които се крепят само за купето, ама те си личат. На средните 4, ако е по-изгнила, обикновено се късат от някъде, ама като ще режеш и кърпиш не е голям проблем.
      успех!
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Витара(къса база)!

        И аз така си пимислих,има логика.
        Мерси за мненията и естествено за помощта,Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Витара(къса база)!

          Първоначално публикуван от kokojambo_Dr Преглед на мнение
          Колеги изчетох много теми за боди лифт,но така и не разбрах къде се намират болтовете за да отделя купето.Проблемът е там,не че искам или ми се налага да правя боди лифт а просто между шасито и купето(Близо до местата където са болтовете)трябва да се кърпи и така просто не е удобно за обработка след кърпежа.
          Мерих,гледах и болтове не виждам!Има ли го като вариант да са заварени отдолу за самото купе?

          П.С. Купето е обезкостено,мокети,седалки и т.н.,в случай че последват въпроси.
          Колега, аз съм ти близо-от Сливница съм ако искаш звънни-0899241769,може да дойдеш и да ти обясня нагледно.
          Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Витара(къса база)!

            Първоначално публикуван от Благо Евлогиев Преглед на мнение
            Колега, аз съм ти близо-от Сливница съм ако искаш звънни-0899241769,може да дойдеш и да ти обясня нагледно.
            Мерси колега може да се възползвам от предложението за помощ,много поздрави на всички от Сливнишкия оф-роуд клуб,много ми се иска да дойда да ви погледам някой път само дето не знам кога и къде карате.

            Още веднъж Поздрави!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X