Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазов преден мост на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазов преден мост на Витара

    Супер е станала, евала.

    Имате ли снимка на плочата за лебедката и захвата към рамата?

    Ако може и снимка на тръбата през която минава въжето под капака

    Коментар


    • От: Уазов преден мост на Витара

      Първоначално публикуван от Близнаците Преглед на мнение
      Добре браво супер се е получила.Остава и дискови спирачки да метнеш отзад за да е напълно завършена.Задните амове като предните ли са ?
      Отзад ще и монтирам дискове,ама чакам да паднат някакви за без пари .Задните амове са транзитови,по-яки са от предните.Предните ми идваха малко слаби и сложих по-яки пружини.Лошото е че,не сгъват толкова ,колкото бих искал/такива имах/,а хубавото е ,че ми паснаха на височина и ,че при як удар предницата не удря в бъмпстоповете,както преди .

      Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
      Супер е станала, евала.

      Имате ли снимка на плочата за лебедката и захвата към рамата?

      Ако може и снимка на тръбата през която минава въжето под капака
      Снимка мога да направя,но при мен стойката на лебедката е захваната върху допълнителна конструкция,на която лежи купето/бодилифт/ и едва ли ще ти свърши работа.Снимка на тръбата ще ти пусна утре,хваната е за едната греда на шасито.
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Уазов преден мост на Витара

        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
        Преработена, дълга база.
        Нещо като късо купе върху дълго шаси,отрязано отзад .Предният мост е изместен 5-6 см напред , а задният си е на мястото,но и двата са наравно с броните при гуми 9/16 ,на 2 бара са 85 см

        А бе ,с две думи -дръжте се Тойоти /мислете му полуоски
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Уазов преден мост на Витара

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Снимка мога да направя,но при мен стойката на лебедката е захваната върху допълнителна конструкция,на която лежи купето/бодилифт/ и едва ли ще ти свърши работа.Снимка на тръбата ще ти пусна утре,хваната е за едната греда на шасито.
          Бе ти снимай, може да свърши работа

          Коментар


          • От: Уазов преден мост на Витара

            Клетчица...има си и плюсове и минуси,но за толкова ми стигнаха нервите
            Прикачени файлове
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Уазов преден мост на Витара

              Браво,станала е добре,евала.
              SUZUKI VITARA V6
              HONDA CBR 919RR
              MERCEDES ML
              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

              Коментар


              • От: Уазов преден мост на Витара

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Клетчица...има си и плюсове и минуси,но за толкова ми стигнаха нервите
                Скрий бързо снимките, че ако ги видят от БФАС, ще ти откраднат патента!
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • От: Уазов преден мост на Витара

                  С тази клетка спокойно можеш да изхвърлиш купето.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Уазов преден мост на Витара

                    Мислил съм го като вариант ,ама напоследък много вали

                    На някой да му се намира декоративна решетка за продаване ,може и леко счупена ,че много грозно под фаровете ?
                    Последно редактирано от antiroad; 17-05-14, 09:52.
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Уазов преден мост на Витара

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Сега вече вдянах Ама като съм ги гледал тия карета само на картинкаКато я няма тази ос едното може да се пречупи много ,а другото малко.
                      В такъв случай търсим фабрично каре и на мястото на фланеца/тук го няма/ мислим вариант да поставим витаровия с шлиците.

                      Другият вариант е единично автомобилно каре ,което може да работи на голям ъгъл.Май гледах един кардан от Транзит и ми се видя с голям ъгъл?
                      Карам с такова каре и до сега нямам проблеми на нашето каране него ли видя на Лазарово ?
                      Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                      Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                      Коментар


                      • От: Уазов преден мост на Витара

                        Тони, колко тежи клетката?
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • От: Уазов преден мост на Витара

                          Първоначално публикуван от bat-zdravko Преглед на мнение
                          Карам с такова каре и до сега нямам проблеми на нашето каране него ли видя на Лазарово ?
                          Отдавна съм сложил кардан с единични карета с голям ъгъл на работа,преработиха ми го от уазов в Кубрат .

                          Между другото ми остана един преходник от витаров кардан /преден/ към уазов мост,ако на някой му трябва -да свирка !

                          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                          Тони, колко тежи клетката?
                          Бая
                          За да кажа точна цифра ,трябва да премеря метрите ,един метър тежи около 3 кг.По груби сметки е над 100 кг,че може и 120 да отиде,ама все ми се виждаше недостатъчно
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Уазов преден мост на Витара

                            Някой сменял ли си е челното стъкло собственоръчно ,че пак ми е счупено ?
                            Не ми се дават пари за ново ,че вероятно ще минавам на вътрешно -външна клетка и стъклото сигурно ще е друго.
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Уазов преден мост на Витара

                              Аз но не знам с какво точно мога да съм ти полезен.
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар


                              • От: Уазов преден мост на Витара

                                И аз ,но ако ми се наложи пак да го сменям ще дам 30 лв на някой да ми го постави че не си струва нервите.
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X