Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с алармата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с алармата

    колеги помогнете,имам проблем с алармата на мойта витара,нещо и стана постоянно пищи,изключих акумулатора пак пищи,от къде взима захранване незнам
    накрая резнах кабела на говоритела сега се включва пак,но не пищи.
    така някой ако знае как да го деактивирам тази аларма да не работи,алармата е clifford ето я и дистанционното
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0072.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5977003
    от същото дистанционно се управлява и имибилайзера дали ще е проблем като се махне алармата,между другото до скоростния лост има една кутийка на алармата.

  • #2
    От: проблем с алармата

    Имах подобен проблем.
    Виж тази тема, за да не се повтарям. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119345
    Първо виж клемите на акумулатора да не са се разхлабили.
    После провери страничния вътрешен гумен бутон за контакт за затваряне на шофьорската врата - този който е под зъбците на ключалката. Натисни го на отворена врата няколко пъти.
    После затвори, заключи с дистанционното и пак отключи. Направи го това натискане на бутона няколко пъти.
    Понякога не дава добър контакт и алармата се "шашАви" .
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • #3
      От: проблем с алармата

      благодаря за информацията ,но на мойта врата няма бутон,на задната врата има и на предния капак,намерих кутията на алармата и му искарах кабела това дали ще го деактивира назнам,аз ще го закарам на сервиз но не съм в българия ще пътуван след 2 седмици с колата и се страхувам да не ми прави номер по пътя.и за това ако някой знае като тази букса е изключен дали алармата ще от безполза.да го няма изобщо,както гледам е така но не съм сигурен.но да отбележа че като е изклщчена тази кутия на алармата и като давам контакт трябва да натискам двата бутона за да паля иначе няма ток като не ги натискам.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X