Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз съм с Витара :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вече и аз съм с Витара

    Честито и да се слушате взаимно

    Коментар


    • #17
      От: Вече и аз съм с Витара

      Честито преди да са я разфасовали цялата...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Вече и аз съм с Витара

        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
        Браво, много безаварийни, като дойда до Варна ще ги премерим коя е по-лъскава, ако ще сменяш гумите имай предвид, че ми трябват 4 бройки от този размер. Успех
        Обади се като си във Варна да видиш гумите!


        А на всички останали благодаря за пожеланията!!!

        п.с.Още незнам какви са параметрите на тези джанти,но както казах гумите са 255/60/15,а искам да сложа 235/75/15 въпроса ми е дали ще станат???

        Коментар


        • #19
          От: Вече и аз съм с Витара

          Няма да станат,трябва да я вирнеш малко....

          Коментар


          • #20
            От: Вече и аз съм с Витара

            Първоначално публикуван от mitaka333 Преглед на мнение




            ... искам да сложа 235/75/15 въпроса ми е дали ще станат???
            225/75/15 влизат без проблем, за 235.... трябва да пробваш за да си сигурен. Ако пък говориш за 235....регенерат - няма да стане без лифт
            898450701

            Коментар


            • #21
              От: Вече и аз съм с Витара

              Колегите по-горе са прави, но друг пролбем, който визира и питащият е ширината на джантите.
              Обикновено такива фат бой изпълнения са с джанти 10ки и 255 широки гуми. Джанта 10J за гума 235 е малко много!
              Иначе 235/75/15 не рошава шарка сложени на подходящи джанти(ширина и ЕТ) може да влезнат и без да опират.

              Ето три теми по въпроса:

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=108615
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=109590
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=75041

              Прегледай и темата със систематизирана информация! Ще ти е полезна!
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #22
                От: Вече и аз съм с Витара

                Първоначално публикуван от mitaka333 Преглед на мнение
                Обади се като си във Варна да видиш гумите!


                А на всички останали благодаря за пожеланията!!!

                п.с.Още незнам какви са параметрите на тези джанти,но както казах гумите са 255/60/15,а искам да сложа 235/75/15 въпроса ми е дали ще станат???
                Здравей колега.Първо датие на късмет и дасия караш със здраве.Бре тя едно към едно със мойта без лифт съм и неможах даи навра 235 кобра на малатеста.Та сега си карам 215 и нямам проблем.
                Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

                Коментар


                • #23
                  От: Вече и аз съм с Витара

                  Благодаря ви!Ще си карам с този размер гуми.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вече и аз съм с Витара

                    Джантите най-вероятно са 8J или 8,5J. Верно, че е Фет Бой, но на този модел не се слагат 10 инчови, а само на Wide Boy, тоест на такава като моята, за да стоят наравно с веждите и гумите, затова на моята малко малеят, но това е друга тема. Можеш да сложиш без лифт максимум 225/70/15 както мен, не опират никъде, но твоите джанти не са изнесени и докато не се разберат всички данни не е хубаво да рискуваш, като се видим ще го говорим

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вече и аз съм с Витара

                      Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                      Джантите най-вероятно са 8J или 8,5J. Верно, че е Фет Бой, но на този модел не се слагат 10 инчови, а само на Wide Boy, тоест на такава като моята, за да стоят наравно с веждите и гумите, затова на моята малко малеят, но това е друга тема. Можеш да сложиш без лифт максимум 225/70/15 както мен, не опират никъде, но твоите джанти не са изнесени и докато не се разберат всички данни не е хубаво да рискуваш, като се видим ще го говорим


                      Днес беше ден за пазар Ангренажен ремък,ролка,филтри- въздушен,маслен,горивен и въздушен.Всичко на скромната цена от 110лв. с мнооого добра отстъпка!!!
                      Утре предстои поставяне на същите.
                      Последно редактирано от mitaka333; 29-05-12, 19:34.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Вече и аз съм с Витара

                        Верно е мноого добра цена.
                        Толкова добра, че не бих рискувал с тези части. Филтрите как да е, ама ремъка...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Вече и аз съм с Витара

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Верно е мноого добра цена.
                          Толкова добра, че не бих рискувал с тези части. Филтрите как да е, ама ремъка...
                          Не са случайни марки.Утре като си взема колата ще видя какви са и ще пиша.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Вече и аз съм с Витара

                            Първоначално публикуван от mitaka333 Преглед на мнение
                            Не са случайни марки.Утре като си взема колата ще видя какви са и ще пиша.
                            Митак, май видях че се продава тази Витара вече - каква е причината ако нее тайна?
                            898450701

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X