Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пежо1.9Д на Самураи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пежо1.9Д на Самураи

    Здравеите колеги.Намерих много изгодно мотор на Пежо 1.9Д и смятам даго слагам на Самурая.Ако някои е слагал такьв мотор щемубьда благодарен за помоща.Имам нужда от савети.
    Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

  • #2
    От: Пежо1.9Д на Самураи

    Дай малко повече инфо.За какво ще се ползва Самурая после?Разходки,състезания(какви),евридейка...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Пежо1.9Д на Самураи

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Дай малко повече инфо.За какво ще се ползва Самурая после?Разходки,състезания(какви),евридейка...
      Определно щесе ползва за гората.Бих желал дае за сьстезания ама няма толкова кинти.За всекидневна си имам витарка.Мотора на самураико е 1.3 и нещо неработи като хората,та реших да сложа този и ако никои на даде савети щее проба грешка.
      Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

      Коментар


      • #4
        От: Пежо1.9Д на Самураи

        Аз направих проба и монтирах от Витара Г16 А и споделих .Ти направи проба с този и сподели , защото явно никой не е слагал такьв в БГ. Следващия ми проект е да монтирам на моя Самурай двигател от БМВ 325и 192 коня. Не разчитай някой да ти даде пьлното инфо ,залавяй се с монтажа и кажи как е машината.
        не казвай всичко но знай какво казваш

        Коментар


        • #5
          От: Пежо1.9Д на Самураи

          А ТАКА! ...Смело и това е!Фланец трябва да се измисли за куплирането на мотора със скоростите и преправяш две лапи на мотора....другото са карантий!
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #6
            От: Пежо1.9Д на Самураи

            Благодаряви колеги.Явно щее проба грешка.Другата седмица си взимам малко отпуск и щего искормя.Щеви информирам как вьрвят нещата.
            Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

            Коментар


            • #7
              От: Пежо1.9Д на Самураи

              От къде си? Мотора има ли охлювче?
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • #8
                От: Пежо1.9Д на Самураи

                Има заводки Самурай (Сантана) с такъв двигател. Лошото е , че едва ли ще намериш за части.
                Иначе, камбаната от такъв и си ти.
                Или, ако някой може да ти изпрати от чужбина...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  От: Пежо1.9Д на Самураи

                  Ако мотора, е този, за който си мисля - има го и в по-старите Ситроен Берлинго, моите впечатления са много добри.
                  Life is too short to drive dull cars!

                  Fight global warming !
                  ... turn on your A/С !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пежо1.9Д на Самураи

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Има заводки Самурай (Сантана) с такъв двигател. Лошото е , че едва ли ще намериш за части.
                    Иначе, камбаната от такъв и си ти.
                    Или, ако някой може да ти изпрати от чужбина...
                    Камбаната на Самурая е неразглобяема част от скоростната кутия .
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пежо1.9Д на Самураи

                      Еми, значи скорости от Сантана 1,9D.
                      Този двигател има две-три модификации м/у 62 и 75к.с. Малко е тромав, но за Самурая вероятно ще стига, ако не се търси състезателна кола. Има добър въртящ момент и е икономичен. Не вярвам да даде (на Самурай) повечер от 7,5 среден разход.
                      1.9 ТDI 90 к.с. е по-добър вариант, но иска по-голям интеркулер, което при Самурая може и да е проблем с намирането на място.
                      Да казвам че са изключително здрави мотори, едва ли има смисъл.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пежо1.9Д на Самураи

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        От къде си? Мотора има ли охлювче?
                        Градски сме Васе.Няма охлюв4е ама аз няма даго боря.
                        Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пежо1.9Д на Самураи

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Еми, значи скорости от Сантана 1,9D.
                          Този двигател има две-три модификации м/у 62 и 75к.с. Малко е тромав, но за Самурая вероятно ще стига, ако не се търси състезателна кола. Има добър въртящ момент и е икономичен. Не вярвам да даде (на Самурай) повечер от 7,5 среден разход.
                          1.9 ТDI 90 к.с. е по-добър вариант, но иска по-голям интеркулер, което при Самурая може и да е проблем с намирането на място.
                          Да казвам че са изключително здрави мотори, едва ли има смисъл.
                          Благодаря колеги.Неми трябва спортист,искам да вьрви и сьс подходящи гуми даме вози на по-хард места.Коментирах и с мои приятел които вкарва коли;нее от форума,та тои ми спомена за нива сьс този мотор.Другата седмица ще разбера дали кутията на нива е сьщата защото сантана каде ще тьрся
                          Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пежо1.9Д на Самураи

                            За това не бях се сетил. Идеята си я бива.
                            Кутия от Нива 1.9 Д
                            Пък и на Самурая, между скоростите и раздатката е с кардан по спомен...
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пежо1.9Д на Самураи

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              За това не бях се сетил. Идеята си я бива.
                              Кутия от Нива 1.9 Д
                              Пък и на Самурая, между скоростите и раздатката е с кардан по спомен...
                              Сьс кардане.И аз несе сетих ама то сьс споделяне става.Наи много дасе наложи да режа кардана акое по дьлга ладовата.
                              Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X