Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара V6 '97г. проблем с мотора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Витара V6 '97г. проблем с мотора

    Здравейте колеги!
    Нов съм във форума, попаднах на тази тема случайно в търсачката на Google и въпреки, че е доста стара искам да изкажа благодарност. След половин година лутане по сервизи и доста безсмислено изхарчени пари, най-накрая си реших проблема с пушенето.
    Благодаря!!!

    Коментар


    • #32
      От: Витара V6 '97г. проблем с мотора

      А тези ламарини монтират ли се след измиване пак или директно се елиминират по български?
      Сузуки Гранд Витара 2.5 V6

      Коментар


      • #33
        От: Витара V6 '97г. проблем с мотора

        След измиване просто си карайте колите с хубаво масло, желателно пъна синтетика. Капаци с толкова отлагания говорят за експлоатация с кофти масло или рядко сменяно такова. Като си купих ферозата навремето капака беше в подобно състояние. От тогава е с пълна синтетика и последно като я гледах нямаше никакви отлагания. Другите ми 2 джипки пак така.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          Здравейте и аз както многото тук във форума имам подобен проблем.Купих си Гранд Витара 2,5 v6.Преди да я купя вече бях си казал тази джипка е моя🤪.Посарах я поогледах я нямаше никъде ръжда или изгнило.Казах си неможе да бъде ,бях обиколил доста и по автокъщи и по частни лица ,като тази не бях оглеждал.До тук всичко бе добре след тест на всички лостчета и копчета ми се чу някакъв шум в двигателя ,който се дочу след като загря мотора.Казах си каквото и да е ще се оправи щом нама ръжда😀 и я взех.След 50 сетина километра след като заредих бензин бях с един приятел се разбрахме да мина отпред пред него.И като и подадох както се казва всичката газ….о майко мила не можах да го видя пет минути от дим сиво син пушек.Вече я карам 4месеца и поне веднъж в месеца ми пуши по същия начин.Шумът си стои но ме притеснява и той и самият пушек .Ако има някой да е чувал такъв проблем и ли го е имал нека сподели.Само да добавя че е автомат

          Коментар


          • #35
            Пуши ти най вероятно от запушени ламарини в капаците на главите,а шума,пак най вероятно,е от веригите/успокоителите им.
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • #36
              Веригите са сменени а шумът идва от дълбочина и към купето.Поразпитах и походих по майстори проблема май ще е доста голям и ще премина към закопуване на двигател.Незнам дали се намира такъв читав мотор😥😥😥.Немисле да я лекуваме с масла и добавки и да мамя някой друг ,както се случи с мен.Със сигурност преди да го сменя мотора ще го отворим и ще пиша сакъв е бил проблема.Мисля ,че тези форуми са джста полезни макари на мен лично да не са от помощ.Ако някой знае за мотор 2,5 в6 автомат да пише.Със сигурност няма да се случат много бързо нещата при мен

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X