Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vitara - мек таван или цяло купе ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Vitara - мек таван или цяло купе ?

    Забелязвам ,че не се харесват много Витарите кабио.
    Някакъв проблем ли имат или просто е предпочитание на хората ?

  • #2
    Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

    Твърдите тавани скърцат по уплътненията но има лек ( смазват се през 1-2 месеца със силиконова смазка или направо с грес в началото на зимата , с мекия трудно ще караш с повече от 100, вее отвсякъде и вътре трябва да викаш за да се чувате но пък цялото купе на тая супер къса база си е простотия според мен . Ако държиш на цяло купе направо мисли за дълга база .
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #3
      Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

      мекият таван пък много шумен,а през зимата навява сняг в джипката и умираш от студ, парното хич не се усеща иначе се сваля за 5мин. и за още толкова монтира цяло купе започна да ме кефи повече...
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #4
        Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        мекият таван пък много шумен,а през зимата навява сняг в джипката и умираш от студ, парното хич не се усеща иначе се сваля за 5мин. и за още толкова монтира цяло купе започна да ме кефи повече...
        Това е защото не са ви правилни таваните - на някои машини е така уплътнен че определено топли повече от тенекиените и стъклопластовите
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

          идея се нямам защо е така,виждал съм и други такива...
          откъде накъде на някои ще са прави таваните, на други кириви?
          през зимата като попадна в някоя виелица и родопското одеало няма да може да ме спаси
          Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
          Mercedes w212 E350 4matic
          Ducati Monster 600
          O888795575

          Коментар


          • #6
            Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

            моя колега в сервиза има къса база с мек таван.зимата си е топло вътре . но като рараш с по голяма скорост си е шумно. иначе според мен си е за предпочитане.при условие че твърдия струва 1500лв.

            Коментар


            • #7
              Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Това е защото не са ви правилни таваните - на някои машини е така уплътнен че определено топли повече от тенекиените и стъклопластовите
              Абсолютно съм съгласен. Изобщо капка не ми е капнала в купето и парното си нагрява вътре за 5 минути. Никога не ми е било студено.
              Сега съм с твърд таван, взех го ей така за гъзарията и съжалявам - тече, скърца и се спука ...
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #8
                Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

                Аз с повече от 100км/ч не карам дори и пистовия мотор,
                та мисля че това не е проблем

                Значи спокойно да се оглеждам за витарка с мек таван и ръчни хъбове

                Коментар


                • #9
                  Re: Vitara - мек таван или цяло купе ?

                  е явно само моята е с такива проблеми уш си беше с оригиналния таван...ама знам лии...
                  Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                  Mercedes w212 E350 4matic
                  Ducati Monster 600
                  O888795575

                  Коментар


                  • #10
                    До: Vitara - мек таван или цяло купе ?

                    Че е шумно е шумно.Особено с кални гуми . За студено и течащо не съм съглсен. Само когато се кара по бързо а от вън е студено изтива иначе не!!! И все пак зависи на какъв ще попаднеш. Рьчните хъбове са хубава екстра ама не се вживявай.
                    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                    Drag Grand Canyon Daily
                    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                    LZ1JYM

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X