Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за акумулатор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за акумулатор.

    Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
    Малко късно се включвам ,но може да е от помощ на някой...Преди 4 години някъде си купих Ексайд(75ампера и 700 стартов ток) от по-високия клас(250лв беше) защото ми трябваше за аудио системата на колата която беше състезателна (качество на звука) и имах доста консумация...След това го прехвърлих в новата си кола(също с доста консумация допълнителна)
    До ден днешен съм с него и нямам проблеми въпреки всичко което съм му сторил...Имам наблюдения от подобни коли като моите ...Едната беше с Искра нова и за 2години и половина се предаде...
    Имал съм Бош добре се държеше и той...Но определено високия клас на Ексайд го препоръчвам .
    Решил съм ,че като се предаде този с който си взех Витарата отново ще взема Ексайд...

    Правилния избор ,аз имам и двата и бош и ексайд и двата са номер 1 , 170лв -20% = 136лв се файда на тези скъпи времена
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за акумулатор.

      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
      за това говоря!Много добри отзиви има,но не смея да препоръчвам нещо,което не съм ползвал!Ако има още доволни,може да кажете на колегата,за да спести някой лев!(50-60лв са си пари)
      Аз лично съм с лошо впечетление от банер. На дизелов Ситроен ХМ изкара едвам 3 години - дигна му се вътрешното съпротивление страшно много, и като пуснеш фарове падаше веднага на 11 волта.

      То си е явно и до късмет и до това как се кара ( сътресения от дупки и такива).
      Ники

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за акумулатор.

        Айде нека и аз да ги изям.Пета година на Нисан примера 2,0тд -БЪЛГАРСКИ "Искра" без никакъв проблем!
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за акумулатор.

          Днес купих на Витарката нов акумолатор, TANEX 56Ah 480A 12V немски/така твърди продавача/.Някой нещо за тази марка?То малко късно вече ама все пак.





          п.п. Нямали "искра" щото били по-скъпи и никой не ги купувал
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за акумулатор.

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            Днес купих на Витарката нов акумолатор, TANEX 56Ah 480A 12V немски/така твърди продавача/.Някой нещо за тази марка?То малко късно вече ама все пак.





            п.п. Нямали "искра" щото били по-скъпи и никой не ги купувал
            Живко,
            Честит ти акумулатор.
            Хайде дано по-скоро завали та да поразкършим машините.
            П.П.За акумулаторите на "Искра-Пазарджик" съм чувал само добри думи и то от доста места.Навремето УАЗ-ката я карахме само с такива.Държаха по 5 години.
            За тази марка "TANEX"сефте чувам.Дано да излезе имане.

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за акумулатор.

              http://www.akumulatori-bulgaria.com/ Почети малко ,че нямам време
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за акумулатор.

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Айде нека и аз да ги изям.Пета година на Нисан примера 2,0тд -БЪЛГАРСКИ "Искра" без никакъв проблем!
                Искра са много читави и имат дълаг живот на прилична цена .Невиждам смисъла да се трошат луди пари за Бош,Варта или каквото и да е там с по още 100-150 лева над Искрата а и нека да ИЗБЕРЕМ БЪЛГАРСКОТО ))
                Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за акумулатор.

                  Карам с искра 50ач вече 9 година, обслужваем, всяка пролет и есен го доливам, разреждам, но взе да се предава вече, но пак ще си купя такъв или AcDelco, че съм им фен

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за акумулатор.

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    http://www.akumulatori-bulgaria.com/ Почети малко ,че нямам време
                    Еда де TENAX грешката е моя
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнение за акумулатор.

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Еда де TENAX грешката е моя
                      Сега се прибирам че ходих до Казанлък преди малко , имах предвид не толкова заглавието а самия акумулатор ,така като чета излиза че е малко под средния клас ,за този ампераж другите марки предлагат пусков ток около 520,550А за сметка на цената която е по висока с 35лв , но за витарата ще е добър, защото тя не се нуждае от много стартов ток защото нейният стартер е 1KW и не черпи ток колкото при 2,3 KW -тови стартери .Така че каквото сабя покаже
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнение за акумулатор.

                        Старият ми беше 44Ah 380A при мен изкара почити 4 години, с него пристигна от Австрия а там не знам кога е слаган
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мнение за акумулатор.

                          Здравейте колеги.С ваше позволение и аз да се включа в темата.От 28 годишният си опит като "лицензиран"водач на МПС искам да споделя , че най добрия акумулатор е -новия,независимо от марка и др.ТТ данни.А иначе-на Витарата-62ач.,турски???,,Платин Престиж"с чип,2 год.гаранция,125 лв..

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мнение за акумулатор.

                            Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
                            че най добрия акумулатор е -новия,независимо от марка и др.ТТ данни
                            Е всеки месец нов ли? То само за акумулатори трябва да работим !
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мнение за акумулатор.

                              Един колега си купи такъв турски ,ама излезе малко менте работа ,в смисъл че акумулатора си пали щот е на месец ,но имат някакви индикации с електроника(за чипа става въпрос) свети синьо,зелено, червено и ако не свети съответен цвят гаранцията му отпада , и колегата нали е кърък му се падна този с повредената индикация ,отива да прави рекламация и му казват ,,Абе карай така,, и съответно ако умре преди да е изтекла гаранцията хвърля този на отпадъци и отива да си вземе един бош или ексайд
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мнение за акумулатор.

                                здравейте, колеги!
                                моя е baner 75 аh
                                на 5 години е, каран е на 3 коли а сега е на витарката!
                                върши чудесна работа
                                Витара 1.6 моно.Самураи 1.3

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X