Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чукане от към предницата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чукане от към предницата

    Като тръгвам от заден напред или като слизам от бурдюр, още преди да е слязла долу колата се чува едно чук отред метал в метал . От какво може да е ? Водих я в сервиз да я прегледат, имало някакви болтове развити на кормилната кутия, затегнаха ги и казаха че всичко е окей ... обаче пак се чува това чукане, някакви идеи ?
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    Re: Чукане от към предницата

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    Като тръгвам от заден напред или като слизам от бурдюр, още преди да е слязла долу колата се чува едно чук отред метал в метал . От какво може да е ? Водих я в сервиз да я прегледат, имало някакви болтове развити на кормилната кутия, затегнаха ги и казаха че всичко е окей ... обаче пак се чува това чукане, някакви идеи ?
    Значи лошо са гледали в сервиза.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Чукане от към предницата

      НА КАИШКА ЛИ Я ВОДИШ,ИЛИ СИ ХОДИ СЛЕД ТЕБ?
      Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

      Коментар


      • #4
        Re: Чукане от към предницата

        смени сервиза
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • #5
          Re: Чукане от към предницата

          Абе хората за чукане пари дават
          Виж всички тампони и амортисьорите.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            Re: Чукане от към предницата

            аз имам подобен проблем и си взех два накрайника единия е разбит дано да е от тях
            в понеделник като си взема колата от сервиза ще разбера...
            поздрави

            Коментар


            • #7
              Re: Чукане от към предницата

              Почва да се чува все по често, най вече от задна като тръгвам напред, едно яко чук, все едно нещо желязно пада върху друго желязо . Не ми е останало време да го закарам до сервиза и ми е адски любопитно какво ще е малко почнах да приличам на оная реклама : отива жена в магазнин за авточасти и описва какъв точно е проблема и - звука от двигателя е един такъв странен и магазинера имитира звука - ъъъъъ, хър хър хър, ъъъъ , хър хър ... тя ми не точно : той : ъъъъъ бууууу, хър хър, буууу хър хър ... тя : ми доло горе, той : ъъъъъ , бууууу, ъъъъъъ буууу и тя ааааа ей тва е , и той ааа ясно маслото е за смяна
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #8
                Re: Чукане от към предницата

                Карай си така. Каквото и да е - ще си покаже (като чукне за последно).
                Подобно чукане се получава (при самурайа) от луфт в каретата на карданите. Но при Витарата нямам идея.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #9
                  Re: Чукане от към предницата

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  Карай си така. Каквото и да е - ще си покаже (като чукне за последно).
                  Подобно чукане се получава (при самурайа) от луфт в каретата на карданите. Но при Витарата нямам идея.
                  И аз мислех дали не е луфт в карета ама не е, провериха ги майсторите и казаха че са ок .
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Чукане от към предницата

                    Ами залягаш отдолу с една щанга и проверяваш навсякъде, където има вероятност за луфт. При мен подобен ефект имаше изчезнала гумена втулка на стабилизиращата щанга.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Чукане от към предницата

                      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                      Почва да се чува все по често, най вече от задна като тръгвам напред, едно яко чук, все едно нещо желязно пада върху друго желязо . Не ми е останало време да го закарам до сервиза и ми е адски любопитно какво ще е малко почнах да приличам на оная реклама : отива жена в магазнин за авточасти и описва какъв точно е проблема и - звука от двигателя е един такъв странен и магазинера имитира звука - ъъъъъ, хър хър хър, ъъъъ , хър хър ... тя ми не точно : той : ъъъъъ бууууу, хър хър, буууу хър хър ... тя : ми доло горе, той : ъъъъъ , бууууу, ъъъъъъ буууу и тя ааааа ей тва е , и той ааа ясно маслото е за смяна
                      По лошото е дето жената се обадила на мъжа си по телефона и казала.Скъпи мисля че в карбуратора на колата има вода.Мъжа и я пита защо мисли така и тя отвръща че колата е в басейна.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Чукане от към предницата

                        Каретата добре.Ами шлиците на карданите проверихте ли ги?
                        Калин Митров-0887929490

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Чукане от към предницата

                          отпред окачването макферсън ли е?
                          Bertone freeclimber 1.8 115hp

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Чукане от към предницата

                            пружината е отделно от амортисьора но може да се каже че е макферсон.........
                            хубаво е да се провери да няма лагер там от горния край на амортисьораи той да е разбит.....
                            поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Чукане от към предницата

                              и аз имам това предвид
                              Bertone freeclimber 1.8 115hp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X