Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за Самурай

    От скоро съм в "Клуб Самурай" и искам дапопитам какво ви е мнението за гуми Colway 4x4 C-Trax MT205/75/15.
    Във форума пише предимно за Малатеста Кобра или Кайман.

  • #2
    Re: Гуми за Самурай

    Моето мнение е ДА.
    За парите си е добра гума. Преди имаше ядове, но скоро не съм чул.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      Re: Гуми за Самурай

      здравейте регенерата не е това дето беше но все пак аз ще си кажа мнението
      тук се кара предимно INSA TURBO и МALATESTA наи вече първите но според цената дето имат аз си купувам едни нови..
      за смяна и баланс последно ме одрускаха 90€ и това е евтино какъф е смисала да слагам евтини гуми при този скъп монтаж...
      поздрави

      Коментар


      • #4
        Re: Гуми за Самурай

        Добри гуми - карам с такива и това че са регенерат досега не ми е създавало проблем , мисля че имат и някаква гаранция даже. Тежички са . а при този размер се усеща ,на пета направо малее мотора.
        Според мен не са за дълбока кал щото немогат да се съмоочистват и стават на валяци.
        Монтажа де да знам - като на всяка гума , пък ако ще я наръгаш на нещо се е тая каква е гумата
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #5
          Re: Гуми за Самурай

          по добре ще е с 195 / 15

          Коментар


          • #6
            Re: Гуми за Самурай

            А къде ги намирате тези Colway,защото в Софето никъде не съм ги виждал?
            M.P.

            Коментар


            • #7
              Re: Гуми за Самурай

              Гуми Colway има в Агроснаб-Русе.Цената за МТ-205/75/15 е 118лв./бр.

              Коментар


              • #8
                Re: Гуми за Самурай

                За SAMURAIа има само 2 вида гуми:
                Асвалтови и с ГОЛЯЯЯЯММММ рошав грайфер.
                Предпочитам вторите - нищо че пред бара ме базикат че: "Тук не е за ТРАКТОРИ".
                Предвид общото тегло на олекотения и доста изрязан вид на моят SAMURAI - регенератите се представят доста добре.
                ДА- тежки са (235/75/15) даже са големи, но пък доста се отлепиха диференциалите от земята.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X