Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Самурая на Трол

    Ок ще стане! Сега на въпроса за ресорите..
    Какво е най-доброто ресорно окачване? Повече на брой , по-тънки листове с повече дъга?
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #92
      От: Самурая на Трол

      Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
      На блока имаш оригинални на която става стойката с помпата от Витара .Витаровата и Самурайската кутия ми се видяха много еднакви .Жоро ако искаш премери междуболтовото разстояние на твойта кутия и аз ще тегля една ролетка на мойта
      Не са съвсем еднакви и без преправяне не стават. По спомен бяга единият отвор. Ако ще слага хидравлика, след пробиване на нов отвор в рамата задължително тръбичка вътре в отвора защото иначе рамата се сплесква.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #93
        От: Самурая на Трол

        Не бяга един а два отвора на Витарата от пред на кутията са два отвора от зад един на Самурая е точно обратно от пред един от зад два.Преработката включва доста неща първо рапробиване на два нови отвора за кормилната кутия единия оригинален от зад пасва,нагаждане на хидравличната помпа максимално високо ще трябва да си преработиш стойката не е сложно,смяна на пръта от кутията до кормилния прът при Самурая е каре+тампон при Витарата е каре+каре няма начин да сложиш самурайския прът защото кутията на Витарата застава на една страна и трябват две карета,важно е да се знае че карето от витаровия прът което сочи към купето и се закача за кормилния прът идващ от волана е с раллични шлици от същото самурайско,вариантите са няколко:
        1.Насаждаш второто каре което е от към кутията на Самурайкия прът и той става с две карета.
        2.Сменяш часта с шлиците на Витаровия прът слагаш самураиската такава.
        3.Продава се готово каре с фланче което се слага на мястото на тампона на самурайския прът виждал съм го в щатските магазини ето това .
        4.Разглабяш кормилната колонка на Самурая и ако имаш и витарска такава разглабяш и нея от витарския кормилен прът се сваля часта с шлиците и се набива на на мястото на самурайската такава част като внимаваш за дължината на пръта да не стане по дълъг или къс,аз лично предприех този метод макар и по сложен защото исках да скъся пръта с цел промяна на позицията на волана ми.
        При всички положения ще трябва да си промениш дължината на пръта с двете карета които ще се получи за да пасне.
        Също така Витарската хидравлична помпа е с ремъчна шаиба за пистов ремък там методите са два:
        1.Сменяш всички ремъчни шаиби на Самурая с Витарски такива за пистов ремък
        2. Тъй като Самурая оригинално няма хидравлика е с еденична ремъчна шайба на коляновия вал вариaнта е да си направиш нова двойна,вътрешната е за клиновидния ремък които ти върти алтернатора и водната помпа на Самурая външната е пистова за хидравличната помпа,такива се продават също из щатските магазини ето така изглежда
        В заключение от Витара хидравликата става най-лесно и добре но не е Bolt On решение трябва малко творчетсво.Надявам се да съм бил полезен
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #94
          От: Самурая на Трол

          Супер! Благодаря за описанието!
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • #95
            Re: Самурая на Трол

            Сложихме по-големите гуми- 31 10.5 15 (дорязахме малко..)и раздатката 4.16 и утре ще тестваме
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #96
              От: Самурая на Трол

              Ми хайде де в Лозен се събираме
              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

              Коментар


              • #97
                От: Самурая на Трол

                ЕЕе бре! Браво, утре те чакаме, тролче!
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • #98
                  Re: Самурая на Трол

                  Ако някой може да помогне за 4 втори листа от газ 69 и 4 пакета трабантови ще съм признателен!!
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • #99
                    Re: Самурая на Трол

                    Вече не ми трябват листове..
                    Ще става на пружини.. та поне да си спрестим двукратното изваждане!
                    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                    Коментар


                    • От: Re: Самурая на Трол

                      Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                      Вече не ми трябват листове..
                      Ще става на пружини.. та поне да си спрестим двукратното изваждане!
                      Ще се сетиш.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Re: Самурая на Трол

                        Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                        Вече не ми трябват листове..
                        Ще става на пружини.. та поне да си спрестим двукратното изваждане!
                        Случайно се навъртат два 14 инчови coilovers точно като за теб
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          Каква стабилизираща щанга бихте ми препоръчали? Примерно гледам тази: http://www.currieenterprises.com/CESTORE/antirock.aspx
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            Ти кола за шосето ли ще правиш или джип за гората ?
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Предполагам си запознат с тази щанга.. може да се сложи така че да не ограничава хода.. тоест само помага.. има доста отзиви по форумите за този тип
                              А че за гората - съмнение няма
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                С нашите ходове и в гората ще върви ,отделно че има и биалета със щифт с която за 10 секунди щангата са откача от моста и ходове колкото щеш
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X