Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурая на Трол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самурая на Трол

    Намерих гуми.. все още търся някой с уред за помпане на шоковете.
    Препоръчайте от къде да си купя стоманено въже за лебетката?
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • От: Самурая на Трол

      Виж в ташев-галвинг как е цената...
      Ф 8 - 2.08лв. на метър.
      Ф10 - 3.06лв на метър.
      Ф12 - 5.37лв на метър.
      Подцинковано.

      Коментар


      • От: Самурая на Трол

        Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
        Намерих гуми.. все още търся някой с уред за помпане на шоковете.
        Препоръчайте от къде да си купя стоманено въже за лебетката?
        Близнаците, ама в момента са ти малко далече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Самурая на Трол

          Аз имам необходимото оборудване за помпане на шоковете. Пиши едно ЛС с някакъв контакт.

          едит/

          видях, че си публикувал телефон. Пращам ти СМС с ника ми тук.
          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

          Коментар


          • От: Самурая на Трол

            В ташев се предлагат само обикновени проволки.. ходих и до яхтения магазин на Ботев.. но и там имаха само синтетика.. та в крайна сметка поръчах въжето от Вромос.
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • От: Самурая на Трол

              А сега де, каква е разликата между стоманено въже и стомамено за лебед?

              Коментар


              • От: Самурая на Трол

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                А сега де, каква е разликата между стоманено въже и стомамено за лебед?
                Почти нямат прилика.
                Вече два пъти си купувам по 100 метра и знам за какво става въпрос.
                Виж на някой камион въжето колко е меко и го сравни с обикновено със същият диаметър.
                Самата оплетка, броя на нишките, еластичността и др.

                Коментар


                • От: Самурая на Трол

                  Драмата с карданите продължава... вече са близо до желаните ъгли, но пък са неописуемо разбалансирани...сагата продължава вече година и половина... евтиното определено ми излезе скъпо!
                  Моля предложете ми фирма (или човек ) които да се наеме да ги изработи и балансира давайки гаранция че ще работят.. силно ме демотивира факта че след всичките инвестиций не мога да го карам изобщо...
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • От: Самурая на Трол

                    Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                    ...давайки гаранция че ще работят...
                    Стигнахме и до тоя въпрос. Какви са ъглите?

                    Коментар


                    • От: Самурая на Трол

                      Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                      Драмата с карданите продължава... вече са близо до желаните ъгли, но пък са неописуемо разбалансирани...сагата продължава вече година и половина... евтиното определено ми излезе скъпо!
                      Моля предложете ми фирма (или човек ) които да се наеме да ги изработи и балансира давайки гаранция че ще работят.. силно ме демотивира факта че след всичките инвестиций не мога да го карам изобщо...
                      Има фирма в гр. Кубрат. Няма да пиша име, за да не се сметне за реклама, въпреки че хората заслужават. Аз съм много доволен от тях. Пращаш по Еконт, обясняваш по телефона какво искаш и те ти връщат пак по Еконт готовия кардан.
                      99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                      It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                      Коментар


                      • От: Самурая на Трол

                        Супер! Благодаря! Веднага след Нова Година ще направя още един опит с предишната фирма (ще споделя нейното име...) и ако пак не станат- ще се свържа с Кубрат.
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • От: Самурая на Трол

                          И моят е от Кубрат,но мисля ,че има няколко фирми ,които изработват кардани .
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Самурая на Трол

                            За изработка не съм сигорен,но за баланс имам познати в София дето съм почти сигорен че ще се справят.На мен лично са ми рецикрирали 2 кардана на камионите и вече 200 300 хиляди няма проблеми.За джипове не съм сигорен дали правят,ако искаш може да ти дам телефон на момчето.
                            SUZUKI VITARA V6
                            HONDA CBR 919RR
                            MERCEDES ML
                            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                            Коментар


                            • От: Самурая на Трол

                              Все пак ще поръчаме карданите от щатско - Том уудс
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар


                              • От: Самурая на Трол

                                Преди да ги поръчаш от Америка що не пробваш да ги поръчаш в Кубрат , като им зададеш работен и максимален ъгъл . Имам направени от тях 2 кардана с на пръв поглед невъзможен ъгъл - и двата до ден днешен работят на машините на които съм ги слагал . Освен това можеш да си избереш с какви карета да бъдат - усилени или нормални .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X