Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

    Някой дали е слагал такова нещо , и ако да то какви са мненията и резултатите.

  • #2
    От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

    Аз също имам намерение да слагам точно такова и то на Jimny. Поръчана е вече и ще споделя след като монтирам. Само че и аз имам въпрос към знаещите? Трябва ли да променям маслата на дифове и скоростна кутия и на раздатката след като поставя тази нова самурайска раздатка? Трябва ли да поставя масло с по голям вискозитет или ще стане да се ползва оригинала? Ще отворя нова тема, която ще се казва Джимни- Dream Project и там ще пиша всичко което слагам и мнения за поставеното.
    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

    0888 20 93 63

    Коментар


    • #3
      От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

      Първоначално публикуван от borko83bgb Преглед на мнение
      Някой дали е слагал такова нещо , и ако да то какви са мненията и резултатите.
      Това нещо, ще трябва да ти позволи да сложиш гуми до 33" , че и повече и не би трябва ло да има никакви проблеми по двигател и задвижване на тези гуми. Увеличаваш драстично мощността на малки обороти, а на високи по малко. Грубо казано двигателя ти ще се справя без проблем с големия товар от новите гуми и ще отговаря все едно на 200 bhp, ako e 82 bhp. По английските форуми има хора сложили точно такъв кравлер бокс и без проблеми въртятя 33"

      Поздрави
      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

      0888 20 93 63

      Коментар


      • #4
        От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

        Мерси за отговора колега. Малко ме притеснява това че ще стане много бавно подвижен даже и когато е 2Н.

        Коментар


        • #5
          От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

          а на бързите колко се променя с този кит, и ако може цена която ти излезе кита колега ?
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар


          • #6
            От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

            Незнам за какво ви е толкова бавна раздатка това е ако качвате гуми от 36 нагоре иначе се обезмисля толкова бавен кит само ако карате траял аз мисля
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • #7
              От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

              Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
              а на бързите колко се променя с този кит, и ако може цена която ти излезе кита колега ?
              Цената на раздатката е 2000 лв. Много е знам но целта оправдава сревдствата. Тази цена включва и кит за монтиране.
              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

              0888 20 93 63

              Коментар


              • #8
                От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                Имам си един приятел, дето за 1000лв ще ти я донесе на гръб.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Имам си един приятел, дето за 1000лв ще ти я донесе на гръб.
                  И откъде точно се взема за 1000лв? На мене ще ми трябват кардани от SJ413 - малък, между раздатка и скоростна кутия и преден от раздатка кум преден диф (карданите трябва да са и със сответните фланцеви съединения)! Някаква идея, дали твоя приятел може да донесе на гръб и нещо такова?
                  Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                  0888 20 93 63

                  Коментар


                  • #10
                    От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                    Просто има такава раздатка. Кардани излишни, мисля че няма, защото се кани да слага от УАЗ.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                      Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                      а на бързите колко се променя с този кит, и ако може цена която ти излезе кита колега ?
                      ами бързите са по бавни от бавните на нормалната раздатка , а за цената по късно като всичко е готово.

                      Коментар


                      • #12
                        От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                        Е това значи джип който не може да се движи повече по улиците, ще бъде прекалено бавен.
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • #13
                          От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                          Според мен не си заслужава,мостовете на Самурая са слаби за големи гуми.
                          [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                          Коментар


                          • #14
                            От: РАЗДАТКА ЗА САМУРАЙ 6.5 :1 ???

                            Между другото гледайте какъв калкулатор намерих, специално за самурай http://www.lepayne.com/gears.html
                            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                            http://www.facebook.com/JeepBG
                            LZ1GGC

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X