Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за бензинова помпа за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за бензинова помпа за Витара

    Здр. колеги,искам да попитам от какво др. може да стане бензиновата помпа на Витара 1.6 16V?Имам предвид да прави преблезителнно еднакви барове налягане?
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

  • #2
    От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

    Хвърли едно око на темата за резервоарите, до преди малко изяснявахме въпроса
    Имаше и тема за китайските помпи, някъде из Опелския подфорум.
    Виж по моргите понеделник какво има, ще ти измислим някаква. Нова китайска не ти препоръчвам, на едно приятелче на Витарата (като твоята) сменихме 3, никоя не издържа повече 2 седмици Последната я извадихме буквално разложена, не знам китаеца какви гуми и пластмаси беше ползувал ...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

      Ето 1 тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69015 последно когато я разглеждах мисля ,че ставаше от жигули но виж пак.
      По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

        Първоначално публикуван от stefko1992 Преглед на мнение
        Ето 1 тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=69015 последно когато я разглеждах мисля ,че ставаше от жигули но виж пак.
        Бензиновата помпа ли, и как точно става???
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

          Да не се бъркаш с карбураторните? Или Жигулата да е 10ка всъщност?
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

            На БМВ става помпа от нива 1.7 и на нивата става помпа бош. И двете работят на 3 атм. Работи си безпроблемно.
            Каква е твоята бенз. помпа . Има модели и модели. Дай някаква снимка. Цената е 65 лева.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

              Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
              Здр. колеги,искам да попитам от какво др. може да стане бензиновата помпа на Витара 1.6 16V?Имам предвид да прави преблезителнно еднакви барове налягане?
              Става от Мерцедес,правих резервоар от неръждавейка на една Витара и му сложих външна помпа...иди до "Фуго" оттам я купих и то на много добра цена .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

                Ето линк към помпата от жигули не разбирам руски но мисля че е използвана помпа от лада или жигули http://fraks.sibverk.ru/photo/2004-06-10_fuelpump/ кажете после дали съм разбрал правилно.
                По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

                  Това е Лада 2110 за която става въпросНатиснете снимката за да я уголемите

Име:11304841990103606_2.pic.jpeg
Прегледи:1
Размер:41.2 КБ
ID:5283526А това е Жигулито/лада1200/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11304939349623086_3.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5283525
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

                    Сложих зимата на моята витара китайска помпа за 75 лева и за сега/6 месеца/ нямам проблем.За съжление магазинчето от което я взех вече го няма там така, че по-подробна информация не мога да дам.
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за бензинова помпа за Витара

                      Колеги скоро се наложи да сменям попа не е страшно става от много други марки аз лично сложих от Корса.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X