Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компютър на Vitara 1.6 16V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компютър на Vitara 1.6 16V

    Привет, колеги! Търся малко помощ - къде се намира компютъра на Vitara 1.6 16V, G16B, и евентуално по-лесен достъп до него. Няма да се демонтира, трябва да видя номера. Благодаря предварително!
    "Make love, not war!"

  • #2
    От: И аз съм вече с Витара.

    В краката на шофьорското място, в дъното в ляво от съединителя. Сиво-сребриста кутия хваната с няколко винта към купето или евентуално към планка.

    Успех.
    TG

    Коментар


    • #3
      От: И аз съм вече с Витара.

      Без сваляне няма да го видиш. Сваляш говорителя до шофьора и там вътре има два болта за ключе 10 или ответка PH3 , развиваш ги и това което започна да се клати го вдигаш нагоре и назад, то после си пада в краката ти .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #4
        От: И аз съм вече с Витара.

        Абе за виждане го видях, но не е истина какви упражнения бяха/"цука-хара" в кръста и "хайдушко" приклякане ги нямам вече за нищо!/.Та ще дам записаните букви и цифри на "уж лицензиран" сервиз за АГУ, че с този мотор голямо набутване! Що ли не си карам на бензин? Благодаря за помоща!
        "Make love, not war!"

        Коментар


        • #5
          От: И аз съм вече с Витара.

          Това с буквите и цифрите не звучи добре , по добре при хора , които гледат под капака , а не при такива с цифри.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #6
            От: И аз съм вече с Витара.

            Сигурно си прав, и така би трябвало да бъде, но във Видин се свършиха и едните, и другите, та ще търся помощ в друг град.
            "Make love, not war!"

            Коментар


            • #7
              От: И аз съм вече с Витара.

              Защо просто не кажеш какъв е проблема ?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: И аз съм вече с Витара.

                Проблема, накратко казано е, че не можем да "вкараме" празния ход на двигателя на газ в постоянни обороти. При изключване от скорост двиг. гасне, но не винаги! На практика не аз отворих тази тема, зададох въпрос в друга, но явно модератора е сметнал, че мястото му е тук.
                П.п.Колегата travelling на ЛС ми разясни някои неща, за което благодаря! Продължавам с експериментите!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • #9
                  От: Компютър на Vitara 1.6 16V

                  Има и други неща , ако искаш ми звънни .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Компютър на Vitara 1.6 16V

                    Здравейте.Някой може ли да ми каже дали това е номера на ЕКУ-то на моята кола(Sidekick 1.6 16v) или трябва да го сваля на цяло за да го видя:

                    33920-70ЕА
                    Е2Т429 71
                    4908C A4

                    И още нещо ме интересува при G16B мотора колко разновидности има при компютрите тъй като ми се върти нещо в главата и искам да сложа друг комп за проба.Всички цифри на новия ли трябва да отговарят на моя ?
                    YAMAHA RAPTOR 700R

                    Коментар


                    • #11
                      От: Компютър на Vitara 1.6 16V

                      Тъй като твоята е сайдкик, най-сигурно го смъкни и си го запиши, може и да се види без да го смъкваш, но...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Компютър на Vitara 1.6 16V

                        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                        Тъй като твоята е сайдкик, най-сигурно го смъкни и си го запиши, може и да се види без да го смъкваш, но...
                        Абе аз това което постнах в предният си пост го преписах от компа без да го свалям но позата ми докато го гледах беше нещо като от кама сутра Но въпроса ми е все още в сила.Какъв комп мога да взема за проба без да прецакам колата
                        YAMAHA RAPTOR 700R

                        Коментар


                        • #13
                          От: Компютър на Vitara 1.6 16V

                          Първоначално публикуван от Петков(Sidekick) Преглед на мнение
                          Абе аз това което постнах в предният си пост го преписах от компа без да го свалям но позата ми докато го гледах беше нещо като от кама сутра Но въпроса ми е все още в сила.Какъв комп мога да взема за проба без да прецакам колата
                          Същият 33920-70ЕА, а горното но... беше именно за сутрата

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X