Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задни пружини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задни пружини

    Здр. искам да попитам с какви пружини могат да се заменят задните ,или по точно от каква друга кола или джип ще станат.Също така и за амортисьорите , чувал съм че от ауди Б4 комби стават.
    Джипа е Сузуки витара 92г. дълга база

  • #2
    От: Задни пружини

    Колега за какво по-точно искаш да ги сменяш? За повдигане или........?
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • #3
      От: Задни пружини

      просто ми трябва да ги сменя не говоря за повдигане

      Коментар


      • #4
        От: Задни пружини

        Най-добре си ги смени с оригинални,щом няма да я лифтваш,няма смисъл да се вкарваш в излишни филми..!
        SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

        Коментар


        • #5
          От: Задни пружини

          а оригиналните горе долу колко пари са,и от куде мога да си взема

          Коментар


          • #6
            От: Задни пружини

            Не си написал от кой град си,но би трябвало във всеки магазин за авточасти с "грамотен" продавач,да могат да ти свършат работа.Също така ,вземи се порови във форума и със сигурност ще намериш информация за по-известни магазини за авточасти в цялата страна,които доставят всякакви части за японски автомобили....Успех!
            SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

            Коментар


            • #7
              От: Задни пружини

              Първоначално публикуван от fanfanetko Преглед на мнение
              Здр. искам да попитам с какви пружини могат да се заменят задните ,или по точно от каква друга кола или джип ще станат.Също така и за амортисьорите , чувал съм че от ауди Б4 комби стават.
              Джипа е Сузуки витара 92г. дълга база
              Имаш Л.С
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #8
                От: Задни пружини

                Колега мисля,че имам един чифт оригинални ако искаш да ги потърся?А и ако не искаш лифт от самара са едно към едно режеш по размер на витаровите и си готов.
                Бялото BUZUKI 1.6 8в
                0899368772 ;) 0897229322

                Коментар


                • #9
                  От: Задни пружини

                  Търся предн пружини за витара с който да я вдигна до максималния ъгъл на полуоските.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задни пружини

                    Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
                    Търся предн пружини за витара с който да я вдигна до максималния ъгъл на полуоските.
                    Оригиналните пружини ,ако са здрави им направи подложки 35мм. същите и на амортесиорите . Полуоски не са на макс ,но мойте ги карам 4 година и са ок.
                    [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задни пружини

                      Мисля,че ще станат от Опел Корса Б .Трябва да се разпробие втулката с още 2мм.Дължината им разпънати е 50см.Това за без лифт.
                      Колега "Голф-СМ" май още няма решение за предни пружини от друга кола.Би трябвало от 6 цилиндрова Витара да има някакъв ефект.Аз бях сложил за проба спортни пружини (по-дебели и твърди) от Мерседес 124.Ефекта-нулев.Накрая подложки и оригиналните пружини.
                      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задни пружини

                        По темата,и аз имам излишни предни и задни пружини,едва ли ще ти се занимава да режеш самарови,така че звънни. Дали на мен или на някой колега,цената е символична,въпроса е кой ти е по близо. То да са Вартбургови , да ги няма и да са скъпи,но витарски има колко ти сърце иска. Не ти е попълнен профила , от къде си?
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X