Обява

Свий
Няма добавени обяви.

самурай с двг от лада

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • самурай с двг от лада

    ще монтирам двигател от ваз 2104 на самурай та въпросът ми е нешо преправя ли се чувал съм че става
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    Re: самурай с двг от лада

    колега,пусни търсачката,тази тема вече е дискутирана,може би ще намериш нещо полезно.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      Re: самурай с двг от лада

      търсих ама малко съм скаран с компютара та проблема в съединителя за вилката няма място тунела е тесен ще се наложи сигорно да играе флекса това жило на съидинителя кво ше го правим иза там помпа ли ще трябва кардана как се преправя тампоните на двг ладовите ли се слагат
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        Re: самурай с двг от лада

        никой от форума не карали самурай с ладов двг
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          Re: самурай с двг от лада

          За жигулов ДВГ не зная, но едни познати сложиха от Ауди и Самураят върви доста прилично.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            Re: самурай с двг от лада

            в момента ми слагат двигател от 1500s и скоростна от нива
            двигателят е подготвен и утре ще карам самурая за монтаж
            не съм маистор но като е готов мога да ти пратя снимки и подробности
            съидинителят вече не е със жило а се монтира помпа

            Коментар


            • #7
              Re: самурай с двг от лада

              малко в страни от темата ма , кво не ви харесва в неговия си двигател
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • #8
                Re: самурай с двг от лада

                Слаб е.Нема душа....
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  Re: самурай с двг от лада

                  Оригиналният двигател си е доста надежден - поне според мен. /говоря за 1.3 мотор/

                  Незнам колко тежи този от ладата , но надали е колкото японският и незнам не става ли малко работата едното за сметка на другото.

                  Аз лично съм барнал "храненето" на двигателя /конкретно друг карбуратор и някой други магариики / и съм доста доволен. Незнам какви са и динамичните показатели на ладовият двигател , може и да са по-добри.
                  Като тръгна да сменям моят двигател със сигурност няма да е с тъкав от лада - 2.0 и по възможност японец.

                  Аз също съм голям почитател на руската техника - особено военна
                  ))
                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • #10
                    Re: самурай с двг от лада

                    Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                    Оригиналният двигател си е доста надежден - поне според мен. /говоря за 1.3 мотор/

                    Незнам колко тежи този от ладата , но надали е колкото японският и незнам не става ли малко работата едното за сметка на другото.

                    Аз лично съм барнал "храненето" на двигателя /конкретно друг карбуратор и някой други магариики / и съм доста доволен. Незнам какви са и динамичните показатели на ладовият двигател , може и да са по-добри.
                    Като тръгна да сменям моят двигател със сигурност няма да е с тъкав от лада - 2.0 и по възможност японец.

                    Аз също съм голям почитател на руската техника - особено военна
                    ))
                    всичко опира до бюджета на дадения човек
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #11
                      Re: самурай с двг от лада

                      тази седмица ще е готов с ладов дв.
                      предпочетохго защото намерих чисто нов седял 10 г пълен с масло
                      разглобихме го и полирахме всичко стана идеялен
                      монтажа не е много лесен,радиятора се събира със зор-заради вече монтираната либетка
                      предният капак опира и ще се реже но така е
                      предпочетох нов руски пред японски които сигорно ше е за ремонт
                      а аз правих пълен ремонт на 1000 кубиковият и е на 800км ако някои е мераклия може да го продам само за части дадох 500лв и 150 за шлаиф
                      мене ми беше слаб по баири с големи гуми по равно е супер

                      Коментар


                      • #12
                        Re: самурай с двг от лада

                        Само смяна на предавателното число е истината.И ладовия после ще ви е слаб.Ще видите!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: самурай с двг от лада

                          Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                          Само смяна на предавателното число е истината.И ладовия после ще ви е слаб.Ще видите!
                          Абсолютно прав ! Скоростните кутии на семейство ВАЗ-ови са с различно предавателно число. Търсете каталози и подбирайте за "магистрала" или за "баир"
                          Уморените коне не ги убиват , нали ??

                          Коментар


                          • #14
                            Re: самурай с двг от лада

                            скоростната е от нива

                            Коментар


                            • #15
                              Re: самурай с двг от лада

                              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                              Само смяна на предавателното число е истината.И ладовия после ще ви е слаб.Ще видите!
                              Ако си доволен как върви НИВАТА защо ще ми доиде слаб двигателя като ползвам кутия от нива и раздатката и дефиринцялите са ми по бавни
                              ясномие че едвали ще вдига повече от 100-110 но очаквам добра мощ по баири

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X