Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Че от какво се плашиш бе?
    Нали ти казахме, че всичко е наред, слагаш новите железа и караш.

    БАВНО
    Знам, ама докато се наканя да ги сложа, пък аз ги имам още от пробните преди месеци. Да е жив и здрав Бакалов, че си поигра да оправи доста неща по Витарата, че нали бях пръснал дифа, а и лагера на предната дясна главина беше пълен с кал и виеше за нов лагер...
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Че те моите лагери се мажат с кал...

      Ама скоро вече няма да е така. Не защото ще гресирам лагерите, не...
      Просто лагерите които ще се мажат с кал вместо с грес ще са на УАЗ-овия мост.
      Вече имам основните части, и след няколко дни започвам интервенцията.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Въпроса нее много по темата но дали някой знае какви са предавателните отношения на скоростната кутия на витара 1.6 търсих из форума но не ги намирам нещо.

        Коментар


        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
          Въпроса нее много по темата но дали някой знае какви са предавателните отношения на скоростната кутия на витара 1.6 търсих из форума но не ги намирам нещо.
          Пост 281 от тази тема

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...84#post1520684
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            Последно тия колела за раздатките пасват на всички ръчни скорости?

            Конкретно питането ми е за моята витара 1.6, моно, 5 степенна ръчна кутия има ли шанс да не станат? Не знам дали е японка или испанка, но до колкото чета това няма значение. Или има?

            Коментар


            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Може ле да попитам дали ще станат тези колелца за Грант Витара 2004 20 кубика рЪчни скорости винтилова

              Коментар


              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                Последно тия колела за раздатките пасват на всички ръчни скорости?

                Конкретно питането ми е за моята витара 1.6, моно, 5 степенна ръчна кутия има ли шанс да не станат? Не знам дали е японка или испанка, но до колкото чета това няма значение. Или има?
                Всъщност раздадката и скоростната кутия са два съвсем отделни модула. Въпросът ти звучи малко като "на кабрио стават ли 17-ки джанти?"
                Да, конкретно за твоята витара 1.6, моно, кабрио или не, колелата стават за раздадката.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                  Може ле да попитам дали ще станат тези колелца за Грант Витара 2004 20 кубика рЪчни скорости винтилова
                  Яца, дай малко по-точно, че с тия 20 кубика ....
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Яца, дай малко по-точно, че с тия 20 кубика ....
                    Доколкото съм чел по други постове на колегата.....Витарката му е J20A(2.0 16в/128к.с.) 2004г!
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                      Доколкото съм чел по други постове на колегата.....Витарката му е J20A(2.0 16в/128к.с.) 2004г!
                      мерси точно такава

                      Коментар


                      • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Я да попитам, че дойде ред и аз да монтирам тия колела. На заводското двойно колело в единия край има зегерка държаща една ламарина (към 1мм дебела) следваща профила на зъбното колело. Обаче на правените няма как да се сложи. Тази ламарина за какво е там и проблем ли е да се кара без нея?

                        Коментар


                        • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                          Я да попитам, че дойде ред и аз да монтирам тия колела. На заводското двойно колело в единия край има зегерка държаща една ламарина (към 1мм дебела) следваща профила на зъбното колело. Обаче на правените няма как да се сложи. Тази ламарина за какво е там и проблем ли е да се кара без нея?
                          Това е маслоотражателна шайба и ролята и е да не допуска напор на масло върху семеринга / зъбчатки при по високи обороти почват да работят като маслена помпа / . Когато сглобявах на кутията на Славин мисля , че не я сложих и досега не е се е оплакал да хвърля масло оттам .
                          Последно редактирано от Бакалов; 09-10-12, 19:47.
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            То май така или иначе няма как да се сложи, защото правените колела нямат канал за зегерката .

                            Коментар


                            • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Слагай така без нея
                              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                              Коментар


                              • От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                А, събрана беше още преди отговорите по въпроса . Че даже тая кутия дето взех от вътре изглеждаше като да не е работила .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X