Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

    Това е така Антоне ,но има и още нещо , че уаза няма никви спирачки с тия барабани и какви се слагат на тези мостове ? От Витара !
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #47
      От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      ...колкото и да неи харесва истината е една който е сложил преден мост от Уаз,забравя за проблем с каретата и мостове.
      Интересно защо Самурая с №6 в Нови Искър без кой знае какъв напън счупи, иначе "толкова здравите" уазкови мостове ?!
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • #48
        От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

        Това че се чупят тези мостове не значи че не са здрави напротив.Давам пример зел си мост от уаз слагаш караш и се счупва е нормално ако преди това не си му направил ревизия и е логично защо става така.Аз мисля че ако се регулира правилно моста няма да има проблеми.Сега на една от турбо витарите се слага уазов мост пък ще видим.Друг пример на Иори джипа е със раздатка от газ 69 комплект със двигател от бмв 3.5 бензин към 200 коня и досега май не се е оплакал да я е чупил.Така че нещата са относителни не се знае на какво може да попаднеш
        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

        Коментар


        • #49
          От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

          не искам да омаловажавам качествата на Витарите,всеки може да кара каквото си поиска,и да го доработва по свой си вкус.Искам да кажа само че на Уаз,се слагат дискови спирачки от Витара за два часа и е изключително удачно и просто.

          Коментар


          • #50
            От: "ИЗКЪРТИХМЕ ГИ"

            Здравейте,мислех си че отворихме тази тема за успехите на Сузукитата.Пък на който не му е интересно да отвори друга за неуспехите.И на края ще сравняваме.Пък и само който не кара/само пише/той не чупи!!!
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X