Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диференциали на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Диференциали на Витара

    И да допълня темата по същество. Има още един модел диф на Гранд Витара с п.ч. 3.90 или 11/43. Това е на дизеловата от 2003 до 2005 г.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #17
      От: Диференциали на Витара

      Първоначално публикуван от l_p_d Преглед на мнение
      Не е автомат.Испанска е и е възможно да е имало някакви интервенции.Следва да проверя задния с какво предавателно число е ,защото така или иначе ще ги сменям тези тромави диференциали.До днес се скъсвах да се чудя, защо Витарата не иска да откъсне.
      Така и иначе не я караш в гората, имали значение дали откъсва или не!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #18
        От: Диференциали на Витара

        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
        Така и иначе не я караш в гората, имали значение дали откъсва или не!
        Адаш това даже не беше и смешно.Кога ще ги разходим с онзи бял бавновоз който взе?

        Коментар


        • #19
          От: Диференциали на Витара

          Добре де за ПЧ на дифовете всички знаем вече но за ПЧ на раздатки и СК? къде можем да погледнем че аз не ги намирам никъде а съм намислил едни щуротий.
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • #20
            От: Диференциали на Витара

            Първоначално публикуван от l_p_d Преглед на мнение
            Адаш това даже не беше и смешно.Кога ще ги разходим с онзи бял бавновоз който взе?
            http://youtu.be/5tp7bPrmLIE Ти си умно момче, чуй последните думи преди финала.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #21
              От: Диференциали на Витара

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              http://youtu.be/5tp7bPrmLIE Ти си умно момче, чуй последните думи преди финала.
              Нямам думи https://www.youtube.com/watch?v=OqGP_dwAUE4

              Коментар


              • #22
                От: Диференциали на Витара

                Първоначално публикуван от l_p_d Преглед на мнение
                На този траял се откачи буксата на клапана за гориво, и за момент трябваше да прекъсна състезанието! Все пак не е Тойота или Мерцедес. За 2.300лв си е супер! Успех !!!
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • #23
                  От: Диференциали на Витара

                  Здравейте!
                  Първи пост! И първо бих искал да пожелая на всички много безаварийни и приятни километри по пътищата и извън тях!
                  Имам Гранд Витара 2.0 хди 2003г. от 8-9месеца, решил съм да я лифтна, ама с колко и как още умувам. Идеята ми е за по големи гуми, съответно по голям клиренс нещо от сорта на 225/70/16, 235/70/16. До колкото чета форума всички са на мнение, че Витарите им идва зор да развъртат по голям диаметър гуми и на бавните са прекалено бързи за пресечен терен.
                  От темата разбирам, че моите диференциали са с предавателно число 3,90:1, въпросът ми е може ли в моите кожуси да се монтират такива с предавателно число 5,125:1, и до колко би имало ефект. По мои сметки скороста спрямо оборотите би паднала с около 25% при еднакъв размер гуми.
                  Да ме прощавате ако съм написал някоя глупост!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X