Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загубен ключ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Загубен ключ

    Ми това е. Даже беше резервния
    Някакви идей. Ама да не са викни ключар,че нещо ми казаха за доста солени суми.
    Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

  • #2
    От: Загубен ключ

    Ключ - на кой модел?...
    Последно редактирано от trapper; 11-08-10, 14:03.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: Загубен ключ

      Мога да ти дам телефона , на един от най- добрите автоключари в София. Не е от най - солените!
      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

      тел. 0897818449

      Коментар


      • #4
        От: Загубен ключ

        Зависи от ключа - имали колата имобилайзер няма ли? Ако ти си отвориш колата свалиш ключалката и я занесеш ще ти е по-евтино. Ако обаче колата има имобилайзер се приготви да се бръкнеш. Дали ще си правиш ключ /поръчва се оригинален/ или ще се маха/препрограмира имобилайзера се приготви за суми над 100 лв.

        Ако имобилайзера е махан сваляш ключалката и се отърваш с 20 лв.
        Дори колата да има имобилайзер по-книжка, пробвай да запалиш може и някой преди теб да е загубил ключа
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #5
          От: Загубен ключ

          Абе нищо няма
          Най-обкновен ключ.
          Даже ключалкатана лявата врата е токлова разбита,че се отваря с клч от голф
          Проблема е, че искат над 100 лева тия ключари.
          Май ще се сменя целия кормилен прът.
          Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

          Коментар


          • #6
            От: Загубен ключ

            В такъв случай не може ли да смениш само контактния механизъм?
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Загубен ключ

              Купи си от някой колега патрон с ключ,за витара ли става въпрос?
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • #8
                От: Загубен ключ

                Сменяй от някоя витара всички патрони и си готов, този на пръта се смъква, в моята тема за обръщеното съм показал какгледай да е с два ключа

                Коментар


                • #9
                  От: Загубен ключ

                  Так де
                  Да направим един търг
                  Кой има патроните??? (и да иска да почерпи ,че го отървам от тях )
                  Или поне този на контактния ключ(ама да има поне един ключ
                  Хайде наддавайте
                  Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

                  Коментар


                  • #10
                    От: Загубен ключ

                    Свали си патрона от кормилния прът. Занеси го на ключар и ще ти направят същия ключ, с който да си отключваш и вратите и резервоара. На мен ми взеха 30 лева за тази услуга. Втори ключ струваше още 3 лева.
                    888131021

                    Коментар


                    • #11
                      От: Загубен ключ

                      Хмммм........
                      Имало умно глави тука....... (за пореден път се убеждавам)
                      Жалко че пак не съм аз
                      Утре го свалям
                      Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

                      Коментар


                      • #12
                        От: Загубен ключ

                        Патрона се държи на два болта с заоблени глави. Отвиват се лесно със секач. После си завиваш нови или същите пак със секача.
                        888131021

                        Коментар


                        • #13
                          От: Загубен ключ

                          По принцип има ключари и ключари. В София правих ключ по капачката на резервоара, контактния не е абсолютно същия но ключарите знаеха как да го направят, даже и схема с номер ми дадоха по която после може да се извади друг ключ. Ако не си се оправил мога да ти дам кординати, услугата ми струваше между 40 и 50 лв.
                          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                          http://www.facebook.com/JeepBG
                          LZ1GGC

                          Коментар


                          • #14
                            От: Загубен ключ

                            За 40-50лева ще си купи от някоя морга 3 броя патрони за вратите, ключалката на пръта и два ключа, нали писа че единият е разбит, сега като си извадиш нов ключ, пак ще си с разбит патрон на вратата, според мен това са двойни работи и друг патрон да намериш те се пренареждат така че, но ти си знаеш най-добре

                            Коментар


                            • #15
                              От: Загубен ключ

                              Аз на моята умишлено съм и откачил патроите на задната и дясната врата, в смисъл - стоят си, но само да запушват дупките.
                              Ако има централно, патрона на кормилото и най-много още един (за всеки случай), даже няма нужда от всичките.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X