Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форестър 3- колко високи гуми?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форестър 3- колко високи гуми?

    Осубарих се тия дни, с една дума. Дали защото е италианско или така са си по принцип, но джантите са 17 цолови. Някой експериментирал ли е /на практика/ колко по- високи гуми може да се монтират на тях, без да стържат някъде под товар или в завой? Не планирам да пипам окачването.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211003_163809.jpg
Прегледи:360
Размер:922.5 КБ
ID:6776392
    Прикачени файлове
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

  • #2
    за гумите не мога да помогна, освен че заводския ти размер е 225/55R17, но я кажи нещо повече за колата, че ми предстои смяна, а това е един от набелязаните модели.

    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Еми явно е със заводски,но се чудя дали може да мръдне с едни примерно 2 см. нагоре с цел запазване на някоя и друга пломба и/или джанта по хубавите ни пътища. Че ще се кара и предимно от жена. За колата....освен, че в ценовия клас под 6000- 7000 евро е адски трудно да намериш какъвто и да бил що-годе свестен Аутбек или Форестър след 2007- ма , даже и на БГ пазара е бая трудно начинание. Този примерно е имал лек удар отпред, не особено кадърно ремонтиран, но пък ме поблазни идеята за почти неръждясало 11- годишно джипоподобно
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #4
        Здравейте,

        Аз имам трета генерация Фoрестър, но със 16-ки.
        Обикновено, без интервенции, се събират безпроблемно с едни номер нагоре. Тоест ако фабрично сте със 225/55R17, ще поеме 225/60R17
        За повече, а и за този размер, е добре поне 1" лифт и максимум 2". Макар, че моя механик не препоръчва повече от 3cm лифт.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X