Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Субаро Джъсти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Питане за Субаро Джъсти

    ей страхотни отзиви за тази кола, аз съм в Бояна и зимата проблема е сходен, а не искам да взимам джип т.к. там разходите вече значително скачат. А така като чета постовете ви си мисля че тази кола е като за мен и преди си го мислих де .. единствено ме притеснява че все пак и най новите са над 12 години т.к. джъстито се прозвежда до 95-та после гледам че си е реално Сузики сиуфт и после и игнис. Тук бях пуснал една тема за Subaru Vivio но така и никой не писа по нея още по малолитржна от джъсти , маи се произвеждат до 1998 ето линк http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_Vivio
    така че ако някой тук има наблюдения и най вече опит с този модел ще се радвам да сподели

    Коментар


    • #17
      До: Питане за Субаро Джъсти

      Май всички Vivio са доста стари, а и като Джъстито гният.
      А и са много малки. Ти в Джъстито едвам събираш сак с багаж, а да не говорим за онова.
      Няма значение с колко може да се вземе един завой, важното е с колко не може.

      Коментар


      • #18
        До: Питане за Субаро Джъсти

        ами какво ще кажете за Subaru Justy след 1996 което всъшност е Suzuki Swift? има доста коли от този вариант напоследък в най лошия случай са от 1996-та но все пак ако имате отзиви и впечатления, притесняваме до колко е с качеството на Субару, от друга страна като е близнак на Сузукито може би има достатъчно части.
        пишете!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X