Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

    Здравейте колеги, търся си предни и задни амове за Горския, обаче цените леко ме уплашиха от порядъка на 200-250лв. за бройка и то афтърмаркет, за оригинални искат по 800лв. за брой, което е безумно за кола 98г. Ако някой има идея от къде може да се напазарува на по прилична или ползва отстъпки в цената моля да ме уведоми и да ми помогне да реша казуса.
    Търся си предни и задни амортесьори + задни пружини. Като също така търся и тампони+ лагери за предните. Колата е Субару Фори, 98 2.0 122к.с
    Който оцелее ще закусва!

  • #2
    От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

    Биже това с амовете си им е болка ама да те предупреда внимавай с големите дупки защото скоро един съсед удари в голама дупка и се отвориха еърбеците. Мани ми удари него и жена му счупи предното стъкло и таблото замина и после се сещаш.Така че имай едно на ум.
    0878424143
    0887424150

    Коментар


    • #3
      От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

      Къде, Колега ги гледа тия цени? Обади се на Марин и на Люцкан от раздела "търговски партньори", там им има телефоните, приготви си само номер на рама и поразпитай за частите...аз съм взимал оригинални части на много добри цени от тях !
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        Re: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

        за оригинални искат по 800лв. за брой, което е безумно за кола 98г
        Спокойно на мен ми искаша 300 евро за задна кора за опел кадет капка Найстина питай Марин или Люцкан аз си пазарувам от тях и съм доволен, а и цените са им добри.

        Биже това с амовете си им е болка
        Ами не знам ама мойте са оригинални на 160 К километра и са здрави, така че не съм съгласен да им е болка на субаро. По скоро много е блъскано по дупките.

        Коментар


        • #5
          От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

          Потвърждавам! Такива са цените за задни амове на Форко. На първия ми горски ги смених - 210лв. с остъпка - Каяби несаморегулиращи се. Оригиналните саморегулиращи са около 800лв. При слагането на обикновени амове оригиналните саморегулиращи се се сменят заедно с пружините, защото на саморегулиращите амове вървят с по-меки пружини, т.е. 210лв.+80лв.(пружина)=290лв.Х2=580лв.

          Коментар


          • #6
            От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

            Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
            Потвърждавам! Такива са цените за задни амове на Форко. На първия ми горски ги смених - 210лв. с остъпка - Каяби несаморегулиращи се. Оригиналните саморегулиращи са около 800лв. При слагането на обикновени амове оригиналните саморегулиращи се се сменят заедно с пружините, защото на саморегулиращите амове вървят с по-меки пружини, т.е. 210лв.+80лв.(пружина)=290лв.Х2=580лв.
            +1
            Не че съм проверявал лично, ама от форума субару, знам че саморегулиращите (т.е. оригинални) са 800-1000лв. Нормални се намират и на по-поносими цени. Предполагам, че каквито и да са саморегулиращи се амове ще са около тая цена.
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #7
              От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

              Ако са саморегулиращи- само замяна с каквито станат други, защото е безумие цената или втора употреба от катастрофирал Форестър с изправни амо-ве..
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                Съжалявам че не съм писал веднага но се бях хванал да обслужа малко Горския, мисля другия месец да видя какво е положението с амовете. Ще потърся въпросните хора и ще проверя цените при тях. Факт е че Горските са им проблемни 2 неща - биалетки и амове. за едните има решение, биалетки от полиуретан и стават вечени, но за амовете все още няма решение. Макар че вчера гледайки в предните пружини на БМВ 5-та серия , много ми заприличаха за задни за Горски и трябва да ги сваля за проба и мерене. Ако има близки прилики ще пиша какви са резултатите.
                Който оцелее ще закусва!

                Коментар


                • #9
                  От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                  Колеги или съм сляп или нещо не мога да чета добре, но прерових целия раздел но така и не намерих хора които да се казват "Марин и Люцкан" някой може ли да ме упъти към темата на хората.

                  П.С След ровене по форуми се оказа че задни пружини стават от Лада 2109(предните), от Нисан Терано 2 (R20) и от Лада Самара предни.Като заместителите се оказват малко по дебели от нужното и напълно заместват Субару пружините от по 200-300лв. за брой
                  Който оцелее ще закусва!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                    mimo13 е Маринhttp://www.offroad-bulgaria.com/show...ghlight=mimo13

                    Коментар


                    • #11
                      От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=97674 ей го и Люцкан
                      Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                      Opel Frontera V6

                      Коментар


                      • #12
                        От: Амортисьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                        Благодаря
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Амортисьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                          докато зацепя що е то "горско скуби"
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            От: Амортесьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                            Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                            П.С След ровене по форуми се оказа че задни пружини стават от Лада 2109(предните), от Нисан Терано 2 (R20) и от Лада Самара предни.Като заместителите се оказват малко по дебели от нужното и напълно заместват Субару пружините от по 200-300лв. за брой
                            И аз имам спомени за пригаждане на пружини от Лада, виж и тези от Нива дали не стават, че на едно Волво ,което беше със саморегулиращи се, именно от Нива паснаха пружините и го трансформирахме с нормални амове!
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Амортисьори за Горско Скуби или изобщо части на прилични цени?

                              Излиза така че Лада е в дъното на всичко

                              Тедо, написал съм го така защото масово в разговорната реч се използва за Субару - "Скуби Ду" или поне всички така около мен ги наричат така
                              Който оцелее ще закусва!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X