Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

    от 2002 в италия се продава Forester Befuel, сериино с газ и ако се разтърсиш там не вярвам да не намериш

    Коментар


    • #32
      До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

      виждам че темате е старичка, но преди време бях виждал Форестър от новия 2,5 XT /турбо 230 коня/ на газ, така че тя не е проблем

      Коментар


      • #33
        До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

        Миналата година бях в Италия, във фабриките на BRC (компания за АГУ). Там на месец се газифицират по около 400 коли Subaru ( и още хиляди машини от други марки), които се продават после като Bi fuel на пазара. Според мен причината за това беше, че Subaru нямаха дизел, а и в Италия газта е на почит, все пак.

        Ако се сложи читав газов инжекцион си караш като пич. А и хубавото на боксерите е, че се слагат две рейки с по 2 инжектора от всяка страна. И так дължината на маркучетата за газта става оптимална, а не като при другите коли (по-къса или по-дълга) и газовия поток е най-близък до бензиновото впръскване.

        Коментар


        • #34
          До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

          до сега само хубави неща съм чел за Форестъра

          Коментар


          • #35
            До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

            Колега , продавам една такава машина , намирам се в София и ако имаш интерес може да я разгледаш без ангажимент за покупка! С радост ще ти дам всякаква информация за субаруто!

            Коментар


            • #36
              До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

              Съжалявач,че чак сега виждам темата,но мога да споделя малко опит със Субаро.Имах две такива .Едното беше Джъсти,а другото 1.8 комби.И с двете съм ходил за риба и на лов.Малкото/джъсти/издържа докато не направих 30-метров скок и амовете не влязоха в купето,а на голямото му навъртях 500 000км,/общо по километраж/ докато се наложи да се отвори мотора.Освен с амортисьори с друго не съм имал проблем.Така,че може да се разчита на тази марка.Върви си добре и в снега/уникално се държи-не мърда/,а и за кал без огромни коловози няма проблем.Живея до Дунава и редовно съм си тормозил колите в блатата тук-е ако си търсиш белата да влизаш в канали и блата нарочно?!нямаш шанс,дори и с джип.
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #37
                До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

                Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
                Ко да ти кажа, моя съквартерант има WRX, Хубава, лачена, бърза, ама за кал....незнам.
                Туй че е 4х4 в кален път не е за субаро.
                Ша скъсаш някой мъркуч от долу, и хаиде $300 лева.
                А пък съм сигурен че гумите не са за кал, а без тях и 6х6 да си пак ша въртиш гуми, и ще буташ.
                Земи си я, карай си я, кефи и са, ама на далеко от калта и дупките. Дръж се по асфалтираните пътища, а зимата като падне снега, ще се кефиш много.
                Не забравяй като се счупи да не земеш да плачеш за части.
                Всеки тука ти каза че са скъпи за потдръжка.
                къде минават всички маркучи и тръби на subaru ...май в праговете вървят..японеца е помислил са всичко...това да нее ВЕКТРА.. даже не в праговете а над тях вътре в купето.

                Коментар


                • #38
                  От: До: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

                  https://www.youtube.com/watch?v=sd6weZXYqcg

                  Коментар


                  • #39
                    От: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

                    и аз съм с Субару не е лошо, но има много недомислени и спестени неща от към екстри. Тесничко е вътре, шумничко ламарината е тънка.
                    за тия години 98-2000 може да има повече от повърхностна ръжда

                    Коментар


                    • #40
                      От: СУБАРУ ФОРЕСТЕР 4Х4

                      Вярно, че темата е стара, но да попитам- на стария Форестър 98-2000г. при автоматична скоростна кутия как е устроена 4х4 системата? Знам , че при ръчните скорости има среден диференциал, който не се блокира, ама при автомата....

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X