Обява

Свий
Няма добавени обяви.

субару либеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • субару либеро

    здравеите.Имам едно бусче субару либеро.обаче двигателя и напраи проблем.несъм сигурен но мисля че е счупил сигменти.ако е по зле работата щесе наложи или основен ремонт или друг двигател.Въпросами е какъв друг двигател мога да приспособя на това бусче пакли трябва да е от Субару или може и от друга кола.Благодаря за вниманието

  • #2
    От: субару либеро

    Първоначално публикуван от mustit0 Преглед на мнение
    здравеите.Имам едно бусче субару либеро.обаче двигателя и напраи проблем.несъм сигурен но мисля че е счупил сигменти.ако е по зле работата щесе наложи или основен ремонт или друг двигател.Въпросами е какъв друг двигател мога да приспособя на това бусче пакли трябва да е от Субару или може и от друга кола.Благодаря за вниманието
    Колега до тук добре, ама докато разбера какво искаш да кажеш се наложи два пъти да го прочета. Давай малко интервали де. Така ще си по полезен на колегите които могат да ти дадат съвет.

    Коментар


    • #3
      От: субару либеро

      извиняваи колега,че го написах толкова натрупано

      Коментар


      • #4
        От: субару либеро

        Първоначално публикуван от mustit0 Преглед на мнение
        извиняваи колега,че го написах толкова натрупано
        За правописа-трагедия. Слагай и по някоя и друга главна буквица. За Субаруто-от нищо друго не става поради куп специфики. Пробвано. Дори на 1000 куб.и на 1200 куб. не са взаимозаменяеми поради разлика в дебелината на маховика и дълбочината на камбаната на СК. Така ако сменяш двигател-от същото.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: субару либеро

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Дори на 1000 куб.и на 1200 куб. не са взаимозаменяеми поради разлика в дебелината на маховика и дълбочината на камбаната на СК.
          :-))) Да го беше казал лятос , че правих няколко излишни упражнения на тая тема. 2 часа на вятара. Наложи се да сложа маховика на 1000 кубиковия , за да се пъхне в кутията. И още нещо имаше ,но не помня. Запалване , и..... на мама шевната машина работеше по тихичко... като свалих картера , 5 мм луфт на биелните лагери. И ... по обратния ред , си върнах перфектния 1000 кубиков двигател. Такива работи..
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X