Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка на Субару

    Пичове , пластичен хируг не може да ми свали усмивката от лицето като се кача в колата...
    Не виждам как, бензинов мотор при тия обороти ще има въртящ момент, сравнявам , терано 2 , 2.7 тди- чипосано на 155 коня, това е като тераното на бавни. Те тва ми е тайно как се случва?

    Коментар


    • От: Покупка на Субару

      боксер...
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • От: Покупка на Субару

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        По-вероятно за теб ,може би. В деиствителност е така както ти казвам. А и ЛСД отзад на субару си е голяма рядкост-предимно автомати.
        Да си виждал трилитров Аутбек, който да не е автомат? И всички до един са с ЛСД. Друг е въпроса защо Субару наричат тези дифове ЛСД. Може да се срещне и като Виско ЛСД.
        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
        Opel Frontera V6

        Коментар


        • От: Покупка на Субару

          Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
          Да си виждал трилитров Аутбек, който да не е автомат? И всички до един са с ЛСД. Друг е въпроса защо Субару наричат тези дифове ЛСД. Може да се срещне и като Виско ЛСД.
          Моя не е с ЛСД..ония ден го проверих...въртят си се безгрижно гумите в различни посоки..
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Покупка на Субару

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Моя не е с ЛСД..ония ден го проверих...въртят си се безгрижно гумите в различни посоки..
            До тоя извод стигна от прочетеното във форума?

            Коментар


            • Re: От: Покупка на Субару

              Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
              Пичове , пластичен хируг не може да ми свали усмивката от лицето като се кача в колата...
              Не виждам как, бензинов мотор при тия обороти ще има въртящ момент, сравнявам , терано 2 , 2.7 тди- чипосано на 155 коня, това е като тераното на бавни. Те тва ми е тайно как се случва?
              Хич не е тайно. Това си е предимството на толкова недолюбвания от някои колеги боксер двигател. И понеже цилиндрите са долу и точката на тежестта е ниско влиза много добре в завойте с по височка скорост. Въртящия момент в ниските е забележително висок, само дизел съм карал с подобно поведение и то нов. Понахарчват си малко повечко боксерите но на сняг удоволстието от карането е голямо. Само чакам да ми дойде зимата лошото на субарото е че ако ти трябва 4х4 кола и я покараш няколко зими почти съм убеден, че ще я смениш с друго субару. Друг лош момент е, че ако попаднеш на проблемно субару, може да го намразиш - въпреки че вече не са им толкова скъпи частите, а и има тук таме майстори които им разбират. В БГ това още си е проблем не всеки може да ги прави.

              Коментар


              • От: Покупка на Субару

                Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                До тоя извод стигна от прочетеното във форума?
                До тоя извод стигнах, като го вдигнах във въздуха и развъртях задните гуми на ръка! Да не съм объркал метода?
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • От: Покупка на Субару

                  Не си объркал метода .Има разни видове LSD и този медод не важи за всички.

                  Коментар


                  • От: Покупка на Субару

                    Това ЛСД, което вграждат в задния диф на някои модели Субару е май само защото "хората искат да има бе" и май кара от ден до пладне, поне за по-старите модели. Наличността му или липсата му не биха били критерии за мен.
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Покупка на Субару

                      И мен не ме 'брига' много за ЛСД-то...на тая кола..има си достатъчно VDC-та , дрън-дрън и т.н, които си вършат необходимото! Смених им онзи ден на дифиве-те масълцето със скъпичко 75-90 и да търкалят сега...това им е работата А , ако ми потрябват блокажи, това означава, че много съм се отклонил от пътя и то с неправилната кола, така че -кръгом и газ пак на пред!
                      0899 шест5313нула
                      За всекиго по нещо

                      Коментар


                      • От: Покупка на Субару

                        Имаш ЛСД.
                        New on standard (in other words on *non* Limited) 2001 Outbacks
                        new The viscous limited-slip rear differential now standard on all Outbacks

                        Коментар


                        • От: Покупка на Субару

                          Първоначално публикуван от plaskom Преглед на мнение
                          Имаш ЛСД.
                          Защо тогава задните колела се въртят в различни посоки? Моята е 2001-ва.
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Покупка на Субару

                            Европейски ли е твоя? И на какво положение беше лоста на скоростите?
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • От: Покупка на Субару

                              Защото не всички LSD са с предварителен натяг.Има и свободни които сработват с подаването на газ.При свободно положение се държи като нормален диф.

                              Коментар


                              • От: Покупка на Субару

                                Първоначално публикуван от bobeck Преглед на мнение
                                Европейски ли е твоя? И на какво положение беше лоста на скоростите?
                                Рамата започва с J, не знам какви са европейските! А за лоста не помня, но може би на N..
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X