Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Porsche 944

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Porsche 944

    Здравеите колеги, въпроса ми е следния купих си Porshe 944 и незнам къде да повдигна тема! Ако някои модератор реши че не е за тук да я премести или заключи. Питанята са ми следните разкажете каквото знаете за модела похвали и критики? Прилагам и тези снимки за да придобиете представа за модела.

  • #2
    До: Porshe 944

    Първоначално публикуван от alenalen Преглед на мнение
    Здравеите колеги, въпроса ми е следния купих си Porshe 944 и незнам къде да повдигна тема! Ако някои модератор реши че не е за тук да я премести или заключи. Питанята са ми следните разкажете каквото знаете за модела похвали и критики? Прилагам и тези снимки за да придобиете представа за модела.
    Давай снимките.

    Коментар


    • #3
      До: Porshe 944

      Ето ги и тях

      Коментар


      • #4
        До: Porshe 944

        Е няма ги не се показват
        Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
        [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

        Коментар


        • #5
          До: Porshe 944

          Не излизат. Карай. Честито. Със здраве да го юркаш. Кой точно модел е ? Година ? Има бая неща по тая кола които се различават между моделите и годините.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Porshe 944

            DSC08987.jpgDSC08988.jpgDSC08990.jpg
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Porshe 944

              Ами ето това е колата

              Коментар


              • #8
                До: Porshe 944

                Честито!
                Има доста с какво да си уплътняваш времето по нея, обаче Порше винаги ме кефело като визия, и си струва да поработиш, докато добие съвършено автентичен вид.

                Успех!

                Коментар


                • #9
                  До: Porshe 944

                  Честито колега.Ако ти трябват части за него,при комшията има едно втора година стой неподвижно.Нещо с проблем в мотора,а собственика май няма да го прави.
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • #10
                    До: Porshe 944

                    Колега,скайпа ти нещо ми изчезна.Ако те интересува нещо,звънни ми на телефона.0885705352.
                    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                    Коментар


                    • #11
                      До: Porshe 944

                      Много мерси че одобрявате колицата и на мен много ми харесва нищо че не им се носи добра слава, мотора и е 2.0 125 кс. За година немога да кажа точно, тези дни ще ходя във КАТ и ще ви усведомя !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Porshe 944

                        Първоначално публикуван от alenalen Преглед на мнение
                        Много мерси че одобрявате колицата и на мен много ми харесва нищо че не им се носи добра слава, мотора и е 2.0 125 кс. За година немога да кажа точно, тези дни ще ходя във КАТ и ще ви усведомя !
                        Пич, тук се включи алармата. Недобра слава се носи на 924, и то именно на версията с ауди двигател, поради липсата на мощност. 944 никога не е било с Ауди двигател, те са си с порше двигател, четирицилиндров, половинка от осемцилиндровия на 928-цата.

                        924-ката не е 944-ка, а по-скоро малкото и братче. Самите 944-ки идват в различни изпълнения, с различна степен на доизпипване по окачването, някои със стабилизиращи щанги, други без, та и там работата е мътна кои са спортни и кои не. Но 924-ката, като се изключи турбо варианта, винаги е била критикувана заради цената си несъответстваща на възможностите и. Това като нова разбира се.

                        От друга страна, с Ауди двигател поне ще имаш по-малко проблеми с частите.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Porshe 944

                          Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
                          Колега,скайпа ти нещо ми изчезна.Ако те интересува нещо,звънни ми на телефона.0885705352.
                          Здравей твоя приятел продава ли части от поршето трябва ми биела и бутало.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Porshe 944

                            Първоначално публикуван от blekstar Преглед на мнение
                            Здравей твоя приятел продава ли части от поршето трябва ми биела и бутало.
                            Ще го питам и ще ти пиша.
                            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                            Коментар


                            • #15
                              До: Porsche 944

                              Ще чакам отговор благодаря.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X