Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на порше

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на порше

    Здравейте. Обмислям да си закупя порше и съм се спрял на турбо 4.5 и турбо 4.8 моделите та ако обичате да ми кажете плюсове и минуси и заслужава ли си.. Благодаря предварително

  • #2
    Ако гледаш по-старите и си се изкушил от по-ниската цена на осмаците- да знаеш. че има защо да са по-евтини (и то доста). Цилиндрите им са някакво покритие ( алусил, никасил - не знам точно) и като се надраскат ремонтът е скъп до невъзможен, чувал съм че им набиват чугунени ризи, ама...
    Има и други драми там с една тръба за антифриза- старее и трябва да се смени навреме.
    По тази причина аз като търсих гледах само 3.2 V6.
    Иначе както каза Русев навремето - по-качествено направен туарег. Но си има особености - обикновен ваг ком не може да прочете всички модули, иска си Пивис.
    Лично на мен 3.2 си ми е достатъчен .

    Коментар


    • #3
      Един познат имаше 4.5 турбо 450 к.с. И съм се возил с него 2 или 3 пъти но беше бая хубаво и си търся нещо такова сега да ми мине мерака поне но нали като си взимаме нещо гледаме да е по хубавото и затова исках да попитам на по знаещите от мене цената има значение разбира се но не ме притеснява много много.. Под надраскат какво искаш да кажеш не те разбрах много правилно мисля? Ако и като си купувам на какво трябва да внимавам за това надраскване? Туарега лично не го харесвам много много защото имам много приятели дето се оплакват от него и може би съм твърде предразсъден към модела но не можах да се стопля към него

      Коментар


      • #4
        Кайенът Е туарег, с всичките плюсове и минуси на това. Всичко по трансмисията, окачването и 6 цил.мотор е аналогично, както и доста дреболии.
        За цилиндрите - така съм чувал/чел , подробности за симптомите нека даде някой по-запознат.

        Коментар


        • #5
          Мерак с пари се гаси, хубава е .
          алусил е някакво тъпо покритие на цилиндрите, надраска ли се , стават язви и само растат. Ремонта е не си струва- пригаждат се ризи и ...
          За твое спокойствие , като си харесаш някоя може да я прегледаш с ендоскоп през свещите - всичко се вижда, може и да си късметлия .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X