Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

    Моля да пишат хора който имат такъв автомобил или са запознати от близо с нещата.
    Решил съм да си закупя този автомобил и интересуват плюсовете и минусите за него.
    4.8С 385 к.с. 200 000 км. Газ няма. Цената е около 30 000 лв.
    Обслужването в порше бг или в друг сервиз мога да го направя (и ако е да, препоръчайте ми). Какви са цените за смяна на масло,филтри и т.н. Звънях в порше бг обаче от там никои не ми вдигна (само оператор които след това автоматично затваря.
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

    Първоначално публикуван от NeronKH Преглед на мнение
    Моля да пишат хора който имат такъв автомобил или са запознати от близо с нещата. Решил съм да си закупя този автомобил и интересуват плюсовете и минусите за него.4.8С 385 к.с. 200 000 км. Газ няма. Цената е около 30 000 лв.Обслужването в порше бг или в друг сервиз мога да го направя (и ако е да, препоръчайте ми). Какви са цените за смяна на масло,филтри и т.н. Звънях в порше бг обаче от там никои не ми вдигна (само оператор които след това автоматично затваря.Благодаря предварително!
    Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.

    Коментар


    • #3
      От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

      Първоначално публикуван от divaka23 Преглед на мнение
      Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.
      А защо не го споделиш направо и за други интересуващи се [emoji41]

      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

        Интересувам се от темата, особено от повече данни за уязвимостта на V8 атомосферните двигатели от генерация 2003 - 2011, за които са известни проблеми с Lokasil покритието на цилиндрите, водещо до непоправимите им износвания.

        Ако някой има данни за:
        Честота на случаите.
        Ранни индикация, ако изобщо има такива
        Причини за проблемите
        Дали вече има ремонти, различни от смяна на двигател


        Коментар


        • #5
          От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

          Първоначално публикуван от divaka23 Преглед на мнение
          Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.
          За Форума не е късно, а за пусналият темата, не е ясно, но едва ли го интересува, щото е поредният регистрирал се, пуснал тема, видял, че никой не му отговаря веднага, и повече нито е влизал, нито ще влезе, освен ако не му се появи проблем с това което е взел.

          Абонирам се, щото в бъдещите ми творчески планове има бензинов паркетник.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

            Първоначално публикуван от divaka23 Преглед на мнение
            Здравей , сигурно е много късно вече , но имам доста богати знания за въпросния Кайен , ако все още си търсиш такъв бих споделил всичко каквото знам.Колата си заслужава.
            И аз бих прочел това онова за този автомобил .
            Така че , вече сме няколко човека проявили интерес и седим и очакваме включване както се казва
            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
            Място и хора към които да принадлежи ...

            Коментар


            • #7
              От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...Абонирам се, щото в бъдещите ми творчески планове има бензинов паркетник.
              Б@@и творческите планове!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Б@@и творческите планове!
                Що ?! Едно Кайенче със строшен мотор, от тия дето не се правят, тамън ше ми дойде.
                По принцип не ми се карат такива кисели работи, щото за публиката влизаш в друга категория, но ако изпадне изгодно бих го взел.
                Ако ще е джип, ще е само ако може да е, или стане, N1.
                Интересуват ме само оферти дето никой ги не ще. За всичко.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

                  Можеш ли срещу заплащане да оправиш такъв мотор? Ако да, колко би струвало?


                  Коментар


                  • #10
                    От: Предстояща покупка на Porsche Cayenne 4.8S 2008г.. Моля за съвет

                    Не.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X