Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ! Проблем с Бокстер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ! Проблем с Бокстер.

    Колегииии, помагайте с идеи!
    Бокстера ми спря да вдига масло. Проверихме клапана на маслената помпа - наред, проверихме датчика на главата - наред, наливаме малко масло през отвора на датчика, палим - работи добре(вдига масло, лампата гасне), гасим, пак палим - лампата свети, не вдига масло.
    Скъса ми нервите, като болен съм(нали знаете, когато е счупена любимата играчка)!
    Ако някой е патил, или има някакви предположения, моля да сподели!

    тел.0887229514 varchev@mail.bg Христо Варчев

  • #2
    От: Помощ! Проблем с Бокстер.

    С кой двигател е. Да не е смачкам картера и или цедката да е запушена по някаква причина. Или да е скъсана тръбата до помпата и да не може да засмуче. Ако те са проходими, и здрави, по обясненията е маслената помпа.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ! Проблем с Бокстер.

      Двигателят е 2.5. Картерът е здрав, не е удрян. Ще прегледам цедката и тръбата, и ако не са и те, явно ще трябва да свалям помпата. Ще пиша пак. Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Помощ! Проблем с Бокстер.

        Голяма тъпотия - свалихме помпата, беше като нова, и чак тогава се сетихме за масления филтър - оказа се, че сме сложили при предната смяна някакъв фалшив, та се беше усукал по средата, и явно трудно пропускаше маслото. Та след цял месец притеснения и разглабяния, сменихме филтъра и Поршо запя.

        Коментар


        • #5
          От: Помощ! Проблем с Бокстер.

          Иди в магазина дето са ти дали фалшивия и ги питай какво да правиш с блокиралия двигател.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X