Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
    Защо? Това са предните......да ги наречем "гуми", навити надясно и е снимано от към шофьорската врата
    Стига да не е японски внос и шофьорската врата да е от другата страна
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • #47
      От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

      След като минах по пътеките на нови гуми......, сега карам само с втора радост и за радост дал господ материал за безпари
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #48
        От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        Защо? Това са предните......да ги наречем "гуми", навити надясно и е снимано от към шофьорската врата
        Точно. Пердна лява.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #49
          От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

          Извинявам се ! Заблудил съм се ,че е снимано от пред от дясно срещу гумата !

          Коментар


          • #50
            От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

            Както обещах ....., направих и клип с 70км/ч

            Коментар


            • #51
              От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

              Поздравления ,колега, колата е уникална!!!!!!!!!!! Страшно ми харесва ,но за сажаление трябва за момента да си купя оффроад возило което ще ми служи и за работа.Каена ще е на второ място. Като се подготвя за тази покупка с удоволствие ще почерпа за да ме повозиш едно кракче.

              Коментар


              • #52
                От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                Много се изкефих на клипчето колега. Мисля, че и на вас ви е било много кеф да го направите. Колата е уникална като усещане и вървене! Стана ми и много смешно, като гледах как край вас профучават разни Опели, Голфове и Пасати, които със 100 км/час подминават гордо Поршето. Представих си вечерта, какъв е бил мохабета на някои от тях. Нещо от рода на: – "Жена, направи ми една салата и сипи една ракия, та да ти разправям днеска на магистралата как надминах едно Порше с Голфа"....
                Живота ме научи че най-голямото набутване и загуба на пари е да си купиш чисто нова кола. Аз понеже бях "много умен" четири пъти купувах чисто нови коли и джипове, които продавах 4-6 години след това, на около 150 000 км за 20-25% от цената им, като нови... А бях купил и една Тойота Рънър 3.0 ТД на 250 000 км на километража за 13 000 лева. Карах я 4 години и след това я продадох на 370 000 км на километража за 11 000 лева... Отдавна вече поумнях и не искам и да чуя за чисто нова кола.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #53
                  От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  ..
                  Живота ме научи че най-голямото набутване и загуба на пари е да си купиш чисто нова кола. Аз понеже бях "много умен" четири пъти купувах чисто нови коли и джипове, които продавах 4-6 години след това, на около 150 000 км за 20-25% от цената им, като нови... А бях купил и една Тойота Рънър 3.0 ТД на 250 000 км на километража за 13 000 лева. Карах я 4 години и след това я продадох на 370 000 км на километража за 11 000 лева... Отдавна вече поумнях и не искам и да чуя за чисто нова кола.
                  Тъй, тъй! Нова служебна - става. После си я купувам на петата година за лична. Даже и каско ми не трябва.
                  Та даже още имам един Пасат купен нов 1991г, дето не си знае километрите/ щото го крадоха и ни го върнаха след година на по-малко километри/ а все още харчи около 5на100 нафта.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                    Да използвам, че темата отиде офроуд и да попитам за една друга, в която се дискутираше съотношението на доходите към стойността на закупената кола. Ако някой се сеща?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                      Ами мисля, че имаше една формула за автомобил на старо да струва колкото три брутни месечни дохода, това от в-к Капитал.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                        Добър вечер
                        Порше на газ ......, от пинтинлък Преди 2-3 седмици ми монтираха течна фаза.
                        Не съм писал нищо по това, защото няма нищо за хвалене. За сега КАТАСТРОФА !!
                        За цена от 6 бона ......, не е за писане.
                        Аз не съм загубил все още надежда и продължават да експериментират, защото няма кой да "дава" инфо от личен опит.
                        Газовата Италианска ........, не си спомням каква - Романо е производитела.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                          Добър вечер
                          Порше на газ ......, от пинтинлък Преди 2-3 седмици ми монтираха течна фаза.
                          Не съм писал нищо по това, защото няма нищо за хвалене. За сега КАТАСТРОФА !!
                          За цена от 6 бона ......, не е за писане.
                          Аз не съм загубил все още надежда и продължават да експериментират, защото няма кой да "дава" инфо от личен опит.
                          Газовата Италианска ........, не си спомням каква - Романо е производитела.
                          Все интересни работи правиш с това порше. Зачудих къде се загуби толкова много време, че нищо не споделяш за него. Зимни гуми сложи ли вече?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                            Хайде и аз влизам в играта от 6 със кайен търся торент с навигацията ?
                            eat my dust

                            Коментар


                            • #59
                              От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                              Боже-боже... Тия кайени май трябва да ги оборудват серийно с лъскав анцунг, еспадрили и дебел ланец...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #60
                                От: Придобиване на Porsche Cayenne S 2005

                                Грешиш, това оборудване отговаря на Мерцедес, БМВ..... Именно затова няма да се настаня в тези коли.
                                Защо не ги карат тези Поршета бе....., не са хубави май
                                За да ги карат трябва оборудването да е такова (ако не е ясна снимката ще направя нова):
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X