Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

    То не е човек да не си купува, а да не има трепери чак толкова.

    Коментар


    • #47
      От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

      И да и не. Такава ни е държавата, че когато демонстрираш колко пари имаш, ставаш лесна мишена. Когато демонстрираш колко свободни пари имаш, карайки мерцедес за 200 бона например, отново ставаш мишена. В такава държава живеем. Такава сме си я направили. Ако искаш да водиш тоя живот, просто не е тук мястото за това.

      А иначе, ти сам си изброил рисковете. Поемаш толкова, колкото ти е възможно за да водиш сносен живот според твоите си виждания. Ако стане повече се превръща вместо в богатство, в бреме. Е бремето на кола за 200 бона на мен ми е множко, дори да имах парите да си го позволя. Ако искам такъв живот, просто ще се изнеса от България.

      Та, според моите разбирания, кола за 200 бона няма да ми донесе нищо повече от кола за 20, освен повечето разходи и повечето треперене дали на някое кръстовище няма да ме изкарат от нея, или трепетликата дали когато я оставя някъде за 5 минути, ще я завяря там. Или дали някой некадърник няма да я издере едно хубаво, ей така, щото го е яд.

      За мен просто истината не е в лъскавините, а другаде. И това си е само мойта гледна точка, която не се опитвам да наложа никому.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

        Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
        Здравейте Колеги,
        Преди време имаше едни руски системи с нервнопаралитичен газ. Задействат се при подаване на контакт, но според мен с една проста схема може да се измести детонацията на патрона примерни 5 секунди след включване на 1-ва предавка...
        Има дребно неудобство. Предполагам си чувал за случаи при които алармата се е задействала безпричинно по време на движение? Какво би станало при твоят вариант?
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #49
          От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

          Колега, всеки "трепери" за нещо. За дъщерята, за сина, за жената
          Колкото и да не ти "дреме" за твоята кола, ако нещо и се случи няма да те зарадва това, нали ?
          Хайде да не обсъждаме тези неща.
          Ясно е че ще го "заболи" човека еднакво, както и теб.......
          Тези които купуват коли по 200бона едва ли това са им последните както и ти като си вземеш нещо по скромно

          При мен са ясни нещата.
          Ще се правят подобни "творения" и то доста ще са
          Но на първо време имам други неща да се "дооправят" и едва след това

          Хубав ден на всички и да ни е честита прогнозата за времето идват топлите дни

          Коментар


          • #50
            От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

            Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
            Колкото и да не ти "дреме" за твоята кола, ако нещо и се случи няма да те зарадва това, нали ?
            Че кого ще зарадва? Естествено че ще ми е криво. Просто е в пъти по-малко вероятно да се случи, отколкото ако цената и беше x10.

            Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
            Тези които купуват коли по 200бона едва ли това са им последните както и ти като си вземеш нещо по скромно
            Точно за това говорим! И това се разбира от всички, в момента в който я паркираш и за 5 минути пред блока.

            Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
            Ще се правят подобни "творения" и то доста ще са
            Но на първо време имам други неща да се "дооправят" и едва след това
            А колко време ще ти отнемат, и по колко начина ще трябва да се съобразяваш с тях, вместо да си живееш живота или да изкарваш кинти през това време? Ето затова говорим. Не сме държава, в която каквито и мерки да взимаш, можеш да си по някакъв начин защитен. Нищо чудно и конкретните мерки да се окажат едно изгубено време. Ако някой реши да ти открадне колата, ще я открадне. С бутане, с дърпане, с паяк - както се сетиш. Не го пожелавам на никого, разбира се.

            Хубав ден.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

              В резюме - началните стъпки за опазване на Порше са:

              - Не споделяйте във форумите как ще го защитите

              - Не си избирайте за потребителско име собствения мобилен номер, който автоматично ще се индексира от де що има роботче в нета, без да броим че ще помогне на истински заинтересованите да локализират въпросното Порше по-лесно.

              С две думи - не създавайте неволно супермаркет за крадци в нета. Не е нужно да им се прави работата по-лесна.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #52
                От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                .


                И това се разбира от всички, в момента в който я паркираш и за 5 минути пред блока.


                .
                Винаги ми е било чудно.
                Порше пред блок, ми звучи, като Мадона на почивка в Слънчев бряг.

                Коментар


                • #53
                  От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Винаги ми е било чудно.
                  Порше пред блок, ми звучи, като Мадона на почивка в Слънчев бряг.
                  Има блок и блок все пак.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Има блок и блок все пак.
                    Блока си е блок. Основно от бетон. Другото са блокчета/кооперации/, ама там би трябвало да има гаражи.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Блока си е блок. Основно от бетон. Другото са блокчета/кооперации/, ама там би трябвало да има гаражи.
                      Бе не казвам да я държиш отвън бре. Достатъчно е 10 минути да виси пред входа докато товариш багажите да ходиш на море.

                      А блока си е блок. Кооперации и прочие - все е орташка работа, демек - гнус, колкото и да е лъскавко.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Бе не казвам да я държиш отвън бре. Достатъчно е 10 минути да виси пред входа докато товариш багажите да ходиш на море.

                        А блока си е блок. Кооперации и прочие - все е орташка работа, демек - гнус, колкото и да е лъскавко.
                        Съвсем за друго си мислех, ама нейсе. Аз съм с брада и си имам гребенче. И от мечки не ме е страх, та и в гората ходя.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво да направим за да не ни откраднат Porsche-тата

                          Какво се захванахте за ЦЕНАТА на колата... има Поршета по 30 хиляди (Кайени) има и Тойоти и ЛР и Геги и ... не е това важното.
                          Живеем в такава среда - трябва да се вписваме в нея по най-добрия за нас начин.
                          Ако този начин изисква нетрадиционна защита - така да е. Прилагаме я .
                          Няма лошо да се посъветва колегата. Дали ще си хареса някоя идея е друг въпрос.
                          И ако се страхуваме постоянно ...... нещо сме объркли в ежедневието си . оправете го.
                          Анализирайте какво ви притеснява и се освободете от него. Едва ли е по-важно от вас и близките ви.
                          Спокоен живот на всички - от Нива до Бентли е това към което се стремим прилагайки подобни защити.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X