Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS карта на Cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS карта на Cayenne

    Привет на всички.
    Интересувам се и моля за помощ, как да подкарам навигацията на Cayenne.
    Cayenne е с CD не е DVD.
    В смисъл......, не ми се сменя с китайска (гледах ги по 500$ в нета).
    Искам оригиналната навигация да подкарам.
    Къде мога да намеря CD с карта ?
    Или някой да ме упъти към някого който разбира.
    Питал съм за платена ......, скъпа ми е
    Cayenne е 2006г 4.5 V8 от USA

  • #2
    От: GPS карта на Cayenne

    Доколкото знам след 2005 са с двд.Ако китайската карта е 500 долара,то вземи по-добре оригинална- около 1000 лева от Оркид.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      От: GPS карта на Cayenne

      Мисля че след 2008г е с DVD. Китайската е 1200лв. (800$). Сензорен 7' дисплей и навигация по вкус
      Много се двоумя.
      Днес купих табло (километраж), ще сменям моя, защото колата ми е от USA (в мили).
      Дано стане и да няма проблеми.
      С няколко думи......, има доста забележки, а аз не "познавам" (още) този автомобил.

      Коментар


      • #4
        От: GPS карта на Cayenne

        Колега, ти от колко време си с Cayenne ?
        Случват се странни неща......, които не са ми ясни.

        Коментар


        • #5
          От: GPS карта на Cayenne

          Карам го от година и половина.Ако мога нещо мога да помогна питай.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            От: GPS карта на Cayenne

            Не купувай оригиналната. След тази грешка, установихме, че е супер бедна. Една нощ потеглехме към Трявна и установихме, че въобще я няма на картата, нито Севлиево, нито Габрово. Платихме я 1400 лева.
            Колкото до системата, провери каква е самата система. Като код, спецификация и прочие. Възможно е да не се предлагат карти за Европа ако е някаква Американска серия.

            Коментар


            • #7
              От: GPS карта на Cayenne

              Решено е, ще купувам това:
              http://www.cargpsnavi.com/porsche-ca...qsn3qaq9umuu16

              Коментар


              • #8
                Re: GPS карта на Cayenne

                То може би всичко е по хубаво от заводската навигация, един тъч да и бяха сложили за толкова пари. А иначе и друго трип компютъра дето е в заводската не го ли затриваш по този начин, аз вече съм позабравил какво имаше, но се сещам, че там беше трип-а с разхода и т.н., не че вярно отчиташе. Пък и незнам дали си забелязал при зверско каране, разхода не може да покаже повече от 29.9 или 29, по спомен карам. А реално разхода е по висок. Това съм го забелязъл на първия Cayenne S, след това фейслифта на Cayenne Turbo, а също и на 911 Turbo, просто явно са го направили да не плашат хората
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • #9
                  От: GPS карта на Cayenne

                  Ами то разхода за който говориш го има и на таблото.
                  Всичко си има там, а защо се дублира с панела на CD-то не зная.
                  Там "ТРИП" не го гледам
                  Принципно си прав, че не показва вярно.На мен ми показва 22 в града, а гори 28л
                  Ако има някакви други проблеми от подобна смяна може някой да ме светне преди да съм купил Китайския панел

                  Коментар


                  • #10
                    От: GPS карта на Cayenne

                    Ето и картите за Европа
                    Теглете на воля, аз я изтеглих и сега ще пробвам да я кача на навигацията.
                    http://www.kickasstorrents.com/porsc...-t3009863.html
                    Би трябвало да е кракната и да става, но докато не се опита да се качи няма да е ясно дали ще върши това някаква работа.
                    Ако някой се опита да пише, че други да знаят

                    Коментар


                    • #11
                      От: GPS карта на Cayenne

                      Картата е чудесна
                      Вече и работи на колата ми
                      Не е подробна, но все е нещо. Ако му се налага на човек да пътува ще му помогне много. По-добре да я има отколкото да си без нея

                      Коментар


                      • #12
                        От: GPS карта на Cayenne

                        Чудесно.Свалих я,щом върви още утре я записвам.
                        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                        Коментар


                        • #13
                          От: GPS карта на Cayenne

                          Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                          Чудесно.Свалих я,щом върви още утре я записвам.
                          Сийда свърши работа Още ми е торент задачата в програмата и да ти кажа много теглиха от мен
                          Върши работа ще си доволен
                          За София е подробна (ако така може да се определи).
                          Аз без малко да сменя с китайски панел ......, но не можах и да намеря, та това е добра алтернатива
                          Сега ми остана да намеря интерфейс за камерата, много пари и искат, а то една шитня ........
                          Камерка (нощна) си поръчах за 35$

                          Коментар


                          • #14
                            От: GPS карта на Cayenne

                            Навигацията си бачка и е супер оказа се че имам проблеми в CD-то. Нещо "лазърчето" не чете както трябва, а избирателно

                            Коментар


                            • #15
                              От: GPS карта на Cayenne

                              Ето малко по-нови катри за 2009г.
                              http://gpsunderground.com/forum/pors...-2010-map.html
                              Сега се мъча да тегля, много бавно става от www.rapidshare.com
                              До ден-два ще съм ги дръпнал, но как да ги кача някъде за да може всеки да си ги тегли?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X