Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

    Същите са като нашите. Като ги монтирате намажете болтовете към главината с лепило че се развиват.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

      Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
      Същите са като нашите. Като ги монтирате намажете болтовете към главината с лепило че се развиват.
      За сега предпочитам да ги претегна на два пъти ( което и направих след неделното каляне) .
      Мен повече ме притесняват малките винтчета ( М6 ) на капачките , но ще ги следя и ако стане нужда ще им подложа по една федер шайба.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        За сега предпочитам да ги претегна на два пъти ( което и направих след неделното каляне) .
        Пак ще се развият. Това го повтарях 3-4 пъти с един и същ резултат. Най-накрая махнах гарнитурата, сложих силикон Victor Reinz, и им капнах по една капка Loctite със средна якост, и нещата приключиха.

        ...а после ги смених (бяха AVM) с китайски с болтове през целия хъб, копие на оригиналните, където проблема го няма. От над година насам не са мръднали.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

          Ако се сложат малките и големите болтчета от автоматичните няма ли да стане?Aз съм се захванал с едни ремонти в къщи и още не ми остава време да ги сложа!!
          Grand Cherokee limited WJ 4.0

          Коментар


          • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

            Първоначално публикуван от corpse Преглед на мнение
            Ако се сложат малките и големите болтчета от автоматичните няма ли да стане?Aз съм се захванал с едни ремонти в къщи и още не ми остава време да ги сложа!!
            При мен едните хъбове бяха с макли + колеми къси болтове (AVM), а другите - замо с големи и дълги болтове, минаваши през целия корпус на хъба (китайските, както и оригиналните автоматични). Тотално различен начин на закрепване.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

              Колко комплекта трябва да се поръчат, та да излязат около 150 лв?
              Аз бих взел, та ако се съберем пак група... да поръчаме?
              По принцип не бързам. Когато - тогава.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                Колко комплекта трябва да се поръчат, та да излязат около 150 лв?
                Аз бих взел, та ако се съберем пак група... да поръчаме?
                По принцип не бързам. Когато - тогава.
                Наскоро четох из нашите форуми, някой от колегите спомена Явор- Вромос ръчни хъбове АВМ китайски на цена 200 лв..., но не съм сигурен. Лично аз също искам ръчни хъбове, но засега предпочитам да посъбера някой и друг лев за качествени - AISIN или оригинални AVM Бразилски, но цената им е 500 левчета...

                p.s. Един мой познат ми предлагаше наскоро ръчни хъбове AISIN за 450лв, но нямах възможност да ги платя, че доста пари бях похарчил за ремонти на фронти, та ще събирам парици
                Последно редактирано от Еделвайс; 11-06-13, 15:30. Причина: Допълване

                Коментар


                • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  Наскоро четох из нашите форуми, някой от колегите спомена Явор- Вромос ръчни хъбове АВМ китайски на цена 200 лв..., но не съм сигурен. Лично аз също искам ръчни хъбове, но засега предпочитам да посъбера някой и друг лев за качествени - AISIN или оригинални AVM Бразилски, но цената им е 500 левчета...

                  p.s. Един мой познат ми предлагаше наскоро ръчни хъбове AISIN за 450лв, но нямах възможност да ги платя, че доста пари бях похарчил за ремонти на фронти, та ще събирам парици
                  Разбирам стремежа ти да влагаш оригинални части , но на цената на aisin купуваш ДВА чифта китайски . С оглед на това , че натоварването на хъбовете на болшинството от участниците тук (предполагам и ти си в това число) няма състезателен характер , то тези 2 чифта е почти сигурно , че общо ще имат повече живот , отколкото айсин-а
                  Аз ( да не чуе Дявола) от 2 години си търкалям безгрижно китайчетата по чукарите .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Разбирам стремежа ти да влагаш оригинални части , но на цената на aisin купуваш ДВА чифта китайски . С оглед на това , че натоварването на хъбовете на болшинството от участниците тук (предполагам и ти си в това число) няма състезателен характер , то тези 2 чифта е почти сигурно , че общо ще имат повече живот , отколкото айсин-а
                    Аз ( да не чуе Дявола) от 2 години си търкалям безгрижно китайчетата по чукарите .
                    Владо, аз съвсем не съм сигурен между AVM-а и китайските, дали не са по-здрави китайските. Тоя, на който продадох AVM-ите строши единия.

                    Комплект оригинални са ми към 1800 кинта, които категорично няма да дам. С 9 комплекта китайски все ми се струва че ще изкарам доста.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Разбирам стремежа ти да влагаш оригинални части , но на цената на aisin купуваш ДВА чифта китайски . С оглед на това , че натоварването на хъбовете на болшинството от участниците тук (предполагам и ти си в това число) няма състезателен характер , то тези 2 чифта е почти сигурно , че общо ще имат повече живот , отколкото айсин-а
                      Аз ( да не чуе Дявола) от 2 години си търкалям безгрижно китайчетата по чукарите .
                      Прав си Владо , но аз съм си такъв че самия факт, когато купувам оригинални части за Фронти, ме кара да се чуствам удовлетворен от вложените пари . Тази сутрин направих запитване към Явор-Вромос за ръчни хъбове, и той ми отговори - Китайски хъбове - 250лв.
                      AVM - Бразилски 380лв. Което много ме зарадва спрямо други цени 450- 500 лв. В такъв случай разликата от 250лв до 380лв не е така голяма и мисля че има повече смисъл да взема Бразилските от Явор...
                      Последно редактирано от Еделвайс; 12-06-13, 10:32. Причина: Правопис

                      Коментар


                      • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        ...мисля че има повече смисъл да взема Бразилските от Явор...
                        Не знам какво представляват китайските за фронти, но пък знам какво представляват всичките AVM-и. От тях падат парчета и преди да си ги натоварил. месец-два след като ги сложиш и направиш 1-2 разходки, отвори ги. Ще имаш по 1 или 2 парченца отчупени във всеки. После ще започнат да дрънкат като караш по павета. През това време сигурно ще се саморазхлабят няколко пъти, ще им клаясат малките болтченца на капачката, ще се напълнят с гнус и калищаци.

                        Съвсем сериозно - вземи си китайски. Твърде вероятно е да са по-добрия вариант от бразилските.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Не знам какво представляват китайските за фронти, но пък знам какво представляват всичките AVM-и. От тях падат парчета и преди да си ги натоварил. месец-два след като ги сложиш и направиш 1-2 разходки, отвори ги. Ще имаш по 1 или 2 парченца отчупени във всеки. После ще започнат да дрънкат като караш по павета. През това време сигурно ще се саморазхлабят няколко пъти, ще им клаясат малките болтченца на капачката, ще се напълнят с гнус и калищаци.

                          Съвсем сериозно - вземи си китайски. Твърде вероятно е да са по-добрия вариант от бразилските.
                          Ти ме хвърли в размисъл Спарки, личи че го казваш от личен опит, значи в такъв случай по-добре китайските, тогава може да се навия относно идеята на Алекс и други ако се включим - групаж и Явор да ни ги даде на по-ниска цена.... или AISIN но за втория вече изпуснах една оферта, та вече се замислям за идеята на Алекс...
                          p.s. Мерси Спарки за съвета

                          Коментар


                          • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Колко комплекта трябва да се поръчат, та да излязат около 150 лв?
                            Аз бих взел, та ако се съберем пак група... да поръчаме?
                            По принцип не бързам. Когато - тогава.
                            Алекс, сега ще направя запитване към Явор-Вромос колко човека трябва да бъдем за да ни ги даде на цена 150 лв, впоследствие почти се навивам да взема и аз китайски след съвет от Спарки..

                            p.s. Вече направих запитването към Явор и чакам предложение от него
                            Последно редактирано от Еделвайс; 12-06-13, 11:07. Причина: допълнително инфо

                            Коментар


                            • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                              Моята идея е да се съберем хора за 10-на комплекта, за да се вържат на около 150 пари и да ги поръчаме от Китай. Затова и питах каква бройка се гони. Дано Куздов да се включи скоро, че той ги е поръчвал и знае.
                              Иначе ако се съберем за 5 комплекта, може Явор да се навие да направи отстъпка както преди 2 години.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                                Аз също ще се метна за Яворските с отстъпката... ок Китай не ми се чака, пък и разбрах че нещо са се уляли с вътрешен транспорт та не излиза изгодно...
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X